Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ściema;) Laptop nie ma być dla mnie, tylko dla dzieciaków na komunię:) Muszę pomóc znajomej wybrać:) W komputroniku jest Asus za 2179 (i3 2,3, 4GB, 500GB, GeForce540) - niby w środku aluminiowy, wygląda w miarę porządnie - pytanie, jak z nim będzie po pół roku, po roku....

Hejo DJ mój brat ma Asusika właśnie z tym cudem aluminiowym i myślę, że fajny sprzęt ma pół roku i dalej jak nowy wygląda ( inna sprawa, że u nas w domku raczej dmaby o takie rzeczy i nie są katowane). Dla dzieciaków aż za dobry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stalówki 15 cali :P sezon uzywane

Z laptopów ja posiadam Acer Aspire 6920G i powiem tak wiek 3 lata działa jak działał od nowości a latał padał na ściany podłogi bo przy moich nerwach to zaraz z pięści dostał czy cuś i działa a już nie powinien dawno:P

Justyna ma jakiegoś Mediona za 1000 zł z allegro i też działa tylko że ona to dba o niego akurat:D

Coś nam się pogoda psuje na zlota hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

:hi:

no to i ja powiem mam hp pavilion dv9500t 4 rok ale w sumie malo co go uzywam bo wole siedziec przy pc bo wygodniej mi jest moje smieszne rzeczy robic, a ostatnio kupilem sobie nowa zabawke Asus eee pad transformer to jestem mega zadowolony co prawda nie moge robic wszystkiego co mi jest potrzebne bo jest na androidzie ale zabawka jest przednia.

[h=2][/h]Co do pogody to faktycznie z d*py sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja też kupiłem Acera z tej samej serii co Kamila zresztą i wielka lipa;/ Parametry jak na swoją cenę były bdb ale po tygodniu zj***ł się touchpad to wymienili na nowego, po pół roku zaczęły głośniki trzeszczeć ale to olałem bo nie chciałem kompa na dwa tygodnie stracić i tak jest do tej pory. W tym roku jeszcze się ekran spieprzył i mam kilka pasków pionowych na szerokość piksela. Ostatnio żeby tego było mało trzeszczy strasznie wentylator, czyściłem go to było lepiej przez tydzień teraz znów to samo-dzisiaj chyba rozkręcam i przesmaruje go jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam Pany i Panie ... o której dzis spota robicie, jesli nie bedzie padać :whistling: ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx postaram sie być .... w sumie pierwszy raz :whistling: ale kiedys trzeba zaczac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobra to ja sie wylaczam 18 real a jak nie to jestem pod tel ;) ponura sesja bedzie :)

ale wyczailem fajne miejsce na zdjecia tylko by trzeba jakos tam jechac i ogarnac ale to powiem jak sie spotkamy :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobra to ja sie wylaczam 18 real a jak nie to jestem pod tel ;) ponura sesja bedzie :)

ale wyczailem fajne miejsce na zdjecia tylko by trzeba jakos tam jechac i ogarnac ale to powiem jak sie spotkamy :)

pozdro

Oszukałeś mnie Seba !!! :decayed:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-quattro-186km-s-line-jedyna-taka-i2299200691.html

Jest moc....

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-quattro-186km-s-line-jedyna-taka-i2299200691.html

Jest moc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to oklamalem ??

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

wszystko spoko ale brewki :facepalm: to samo zderzaki :facepalm: jak tak mozna to czysta profanacja :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

lo panowie studenkti przytargaly sieostre :D jest RS :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

lo panowie studenkti przytargaly sieostre :D jest RS :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...