Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 juz poszło za 2400 jest na otomoto niecałe 25 minut było koleszka tylko odpalił i powiedział ze bierze ale podmieniłem sobie pare rzeczy :] heh

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema wszystkim:) troche mnie tu nie bylo... chlopaki powiedzcie mi co moglo mi sie spitolić ze moja blue stracila na mocy? mam nadzieje ze to nie turbina bo sie pochlastam :D

Opublikowano

ile chcesz za bagaznik ? mowisz o tym na relingi ?

Opublikowano
Ściema;) Laptop nie ma być dla mnie, tylko dla dzieciaków na komunię:) Muszę pomóc znajomej wybrać:) W komputroniku jest Asus za 2179 (i3 2,3, 4GB, 500GB, GeForce540) - niby w środku aluminiowy, wygląda w miarę porządnie - pytanie, jak z nim będzie po pół roku, po roku....

Hejo DJ mój brat ma Asusika właśnie z tym cudem aluminiowym i myślę, że fajny sprzęt ma pół roku i dalej jak nowy wygląda ( inna sprawa, że u nas w domku raczej dmaby o takie rzeczy i nie są katowane). Dla dzieciaków aż za dobry :grin:

Opublikowano

ja mam stalówki 15 cali :P sezon uzywane

Z laptopów ja posiadam Acer Aspire 6920G i powiem tak wiek 3 lata działa jak działał od nowości a latał padał na ściany podłogi bo przy moich nerwach to zaraz z pięści dostał czy cuś i działa a już nie powinien dawno:P

Justyna ma jakiegoś Mediona za 1000 zł z allegro i też działa tylko że ona to dba o niego akurat:D

Coś nam się pogoda psuje na zlota hehe

Opublikowano

:hi:

no to i ja powiem mam hp pavilion dv9500t 4 rok ale w sumie malo co go uzywam bo wole siedziec przy pc bo wygodniej mi jest moje smieszne rzeczy robic, a ostatnio kupilem sobie nowa zabawke Asus eee pad transformer to jestem mega zadowolony co prawda nie moge robic wszystkiego co mi jest potrzebne bo jest na androidzie ale zabawka jest przednia.

[h=2][/h]Co do pogody to faktycznie z d*py sie robi

Opublikowano
:hi: pogoda cienka ale zjechać się można tak czy inaczej :grin:
Opublikowano

No a ja też kupiłem Acera z tej samej serii co Kamila zresztą i wielka lipa;/ Parametry jak na swoją cenę były bdb ale po tygodniu zj***ł się touchpad to wymienili na nowego, po pół roku zaczęły głośniki trzeszczeć ale to olałem bo nie chciałem kompa na dwa tygodnie stracić i tak jest do tej pory. W tym roku jeszcze się ekran spieprzył i mam kilka pasków pionowych na szerokość piksela. Ostatnio żeby tego było mało trzeszczy strasznie wentylator, czyściłem go to było lepiej przez tydzień teraz znów to samo-dzisiaj chyba rozkręcam i przesmaruje go jakoś

Opublikowano
:hi: witam Pany i Panie ... o której dzis spota robicie, jesli nie bedzie padać :whistling: ???
Opublikowano

no to i to pokazuje że nie ma zasady nawet ta sama seria jeden model przejdzie tornado a drugi padnie jak stanie na nim mrówka:P

Opublikowano

Jeśli nie będzie to Real, a jeśli BĘDZIE to Ikea - godzina zawsze ta sama czyli 18.00 :wink:

Opublikowano

thx postaram sie być .... w sumie pierwszy raz :whistling: ale kiedys trzeba zaczac:decayed:

Opublikowano

na to wygłąda :decayed: za oknem tylko wieje...narazie...:whistling:

Opublikowano
  • Autor

ok dobra to ja sie wylaczam 18 real a jak nie to jestem pod tel ;) ponura sesja bedzie :)

ale wyczailem fajne miejsce na zdjecia tylko by trzeba jakos tam jechac i ogarnac ale to powiem jak sie spotkamy :)

pozdro

Opublikowano
ok dobra to ja sie wylaczam 18 real a jak nie to jestem pod tel ;) ponura sesja bedzie :)

ale wyczailem fajne miejsce na zdjecia tylko by trzeba jakos tam jechac i ogarnac ale to powiem jak sie spotkamy :)

pozdro

Oszukałeś mnie Seba !!! :decayed:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-quattro-186km-s-line-jedyna-taka-i2299200691.html

Jest moc....

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-quattro-186km-s-line-jedyna-taka-i2299200691.html

Jest moc....

Opublikowano
  • Autor

jak to oklamalem ??

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

wszystko spoko ale brewki :facepalm: to samo zderzaki :facepalm: jak tak mozna to czysta profanacja :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

lo panowie studenkti przytargaly sieostre :D jest RS :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

lo panowie studenkti przytargaly sieostre :D jest RS :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

znaczy srebrne zeby, czy maly zdezak :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.