Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fpytke zawias bixenon jak w morde jebnal i pikna ze ho ho

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: jak tam typasy po spocie :whistling:
Opublikowano
jak to oklamalem ??

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

wszystko spoko ale brewki :facepalm: to samo zderzaki :facepalm: jak tak mozna to czysta profanacja :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

lo panowie studenkti przytargaly sieostre :D jest RS :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

lo panowie studenkti przytargaly sieostre :D jest RS :decayed::decayed::decayed:

Seba to dawaj zdjecia

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:siema: jak tam typasy po spocie :whistling:

zimno co tu gadac dobrze ze caly weekend nie byl taki

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

:siema: jak tam typasy po spocie :whistling:

zimno co tu gadac dobrze ze caly weekend nie byl taki

Opublikowano

Panda ile chcesz za te stalowki ????

Opublikowano

kurde oglądaliście to na głównej stronie?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=43Dq1u3cBu4

nie no szok. muszę zacząć odkładać haha

#$@@#$%#$ czemu za każdym razem w mojej odpowiedzi wyskakuje mi ten sam tekst skopiowany jakby ?! dlaczego, że odpowiadam poprzez szybką odpowiedź ?! nie no masakra

a że żadnej buźki nie mogę zrobić to już nie wspominam :D

Opublikowano

:hi:

kogo dziś mijałem na Dąbrowskiego po 17, czarna A4ka sedanik z logiem na dupce, na wielkich felach ?

Opublikowano
Siema wszystkim:) troche mnie tu nie bylo... chlopaki powiedzcie mi co moglo mi sie spitolić ze moja blue stracila na mocy? mam nadzieje ze to nie turbina bo sie pochlastam :D

nie chce byc zlym prorokiem ale to moze byc turbo

Opublikowano
:hi:

kogo dziś mijałem na Dąbrowskiego po 17, czarna A4ka sedanik z logiem na dupce, na wielkich felach ?

chyba mnie :decayed:

ale to chyba... no bo na wielkich felach to duzo powiedziane

Opublikowano
kurde oglądaliście to na głównej stronie?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=43Dq1u3cBu4

nie no szok. muszę zacząć odkładać haha

#$@@#$%#$ czemu za każdym razem w mojej odpowiedzi wyskakuje mi ten sam tekst skopiowany jakby ?! dlaczego, że odpowiadam poprzez szybką odpowiedź ?! nie no masakra

a że żadnej buźki nie mogę zrobić to już nie wspominam :D

http://www.youtube.com/watch?v=T0KDco0g3A8

Opublikowano

Zamulilem ze spotem :( kolejny a tydzien w niedziele ?

Opublikowano
  • Autor

nom raczej

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905700,4087_thumb.jpg
Opublikowano
  • Autor

no to lece na metro co tu bede tak sam siedzial :/

Opublikowano
no to lece na metro co tu bede tak sam siedzial :/

:decayed:

:decayed:

:decayed:

BTW

:hi::hi::hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

nie spimy napierdalamy w koncu poniedzialek :):facepalm:

Opublikowano

wyglądały na duże w stosunku do auta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a Ty miszczuniu parkujesz na rzgowskiej ? bo chyba widzialem gdzies tam niedaleko kosciola Twoja i jakas a6 :)

Opublikowano
nie spimy napierdalamy w koncu poniedzialek :):facepalm:

no wy sobie napierdalajcie a ja lece do domciu :kox:

Opublikowano
  • Autor

:shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

podniosles mi cisnienie i musze zapalic

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

podniosles mi cisnienie i musze zapalic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.