Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może trzymali na finał euro (Polska-Niemcy) ale się nie doczekali........ LOL

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak apropo to cieszmy się że jesteśmy organizatorami bo wcale by naszych orłów nie było

w Euro 2012 ważne że z ruskimi zremisowaliśmy :wink:

Opublikowano

i to chyba była największy sukces naszych orłów... ruskim nie dali się pobić....... na szczęście kończy się ten cyrk

Opublikowano
  • Autor

a ja tam uwazam ze dali rade :) tzn szkoda ze sie nie udalo ale taki sport i taki lajf :) uwazam ze nie brakowalo im niczego poza szczesciem ;) a smuda zrobil swoje i wedlug mnie nie nalezy go krytykowac bo i tak zrobil wiecej niz haker :) jakby polska przeszla to smuda bylby krolem dla wszystkich a ze braklo szczescia to najlepiej mu c**j do d*py :) takie spoleczenstwo :) hyh

Opublikowano

Panton. Zgodze się co do Euro i szumu medialnego.Tylko widzisz ja w ogóle piłki nie lubię co nie znaczy, że jestem małpą bo od czasu do czasu sobie pokibicuje. Byłem w strefie kibica i uważam, że choćby dla Mazurka Dąbrowskiego warto tam iść. W Polsce jest wiele nie docenianych sportów ot choćby siatka i damska i męska, chłopaki w Counter-Strike`a też sobie dobrze radzili swego czasu :decayed:. Kto się będzie użalał to będzie ja nie zamierzam...

Seba Szczęścia nam brakło bo sytuacji kilka ciekawych wypracowali. Ale co z tego jak 3/4 meczu jakoś nie było widać zaangażowania w gre. A Smuda cóż, przecież to nie on po boisku biega.

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

zajebiaszcza pogoda :decayed:

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

Seba szykuj zorke jade myc auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

seba jest w stolnicy :/

Opublikowano
seba jest w stolnicy :/

przyjade :whistling:

Opublikowano

siema a ty kłys jak juz w auto wsiadasz :)

Opublikowano
siema a ty kłys jak juz w auto wsiadasz :)

nie no jeszcze nie :decayed:

Opublikowano

ty ile my piw zrobilismy

Opublikowano
:hi::hi: bry , ja się cieszę że zagraliśmy w EURO było super a nie byłoby gdyby gdzie indziej się ono odbyło, jaki poziom piłki mamy to widać po statystyce FIFA więc co się podniecać, dla mnie kibice Irlandii to są prawdziwi kibice, u nas są kibice gdy się mecze wygrywa potem znikają, dlatego nie oglądam wiadomości, szkoda nerwów. Oglądam sobie LeMans na żywo, nasi złupili 4 pierwsze miejsca póki co :decayed::decayed: McNish ściga się z Benoit Treluyer o 1 miejsce:naughty: R18 ETron jest niesamowite....
Opublikowano

knujemy cos dzisiaj ?

:naughty:

Opublikowano

no jak co tydzień

Opublikowano

gdzie dzisiaj knuć?

Opublikowano

Poknujmy na Realu...

Opublikowano

Uwaga zarządzam ze dzisiaj knujemy na realu :decayed:

Opublikowano

To jak wiemy gdzie to jeszcze co. Tylko niech nikt nie podkłada bomb....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.