Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chce za 100 PLN odpierdziele mu taki wlot ze hej :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew:

ok przekaze mu :D

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

melduje ze wyjazd z pracy z warszawy godzina 14:17 dojazd do starego polmosu dokladnie 15:17 :D 60 minut :whistling::whistling::whistling::naughty::decayed:

yyy no takze tego :decayed:

Opublikowano

i już możesz dzwonić, bo jestem;p

Opublikowano

Brodziach co jutro robisz wieczorem ??

Opublikowano
Brodziach co jutro robisz wieczorem ??

a co on moze robic :decayed: drinkuje :decayed:

Opublikowano

no wlasnie sie chcialem dowiedziec czy nie chce na jakies swieto wiochy dja jechac sie nawalic :grin::grin::grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

hhyhy widze ze sie rozumiemy :grin:

Opublikowano
heheh no to przeebane :D:banan:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Lysy przytulil pajero a wlasciwie to jego przytulili ;)

http://img803.imageshack.us/img803/6716/20120627200751.jpg

http://img41.imageshack.us/img41/3825/20120627202352.jpg

Łysy łysym ale nic nie mówiłeś o Seacie Leonie Cupra innego kolegi - podobno lata pod niebiosa :whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor

Mario a skad wiesz ?? :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Kamilu bede :)

Dj dopiero sciagnalem do domu to juz moze nie bede dzwonil :)

jak jestes jutro w warsztacie albo gdzies obok to bym moze podskoczyl na momentos :)

Opublikowano
Mario a skad wiesz ?? :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Kamilu bede :)

Dj dopiero sciagnalem do domu to juz moze nie bede dzwonil :)

jak jestes jutro w warsztacie albo gdzies obok to bym moze podskoczyl na momentos :)

człowieku ty pytasz skąd wiem :doh: - prawie jechałem nim :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no tak heheheh zapomnialem :P

heheh umknelo mi no jechalismy tam do sklepu po wodeczke jebie w kociol solidnie

no ale tam jest niecale 200 kucy a93 chyba wiec za***rdala jak ta lala male i lekkie :D

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

bedzie Pan Mariano na spociku w niedziele ?? :D

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

a tak mi sie przypomnialo jeszcze odnosnie tv jutro jade po lg :)LG 42LM660S - Telewizor LED 3D - CENA w Sklepie RTV EURO AGD

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

http://i.wp.pl/a/f/gif/29418/funny-sports-pictures-cristiano-ronaldo.gif

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
bedzie Pan Mariano na spociku w niedziele ?? :D

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

a tak mi sie przypomnialo jeszcze odnosnie tv jutro jade po lg :)LG 42LM660S - Telewizor LED 3D - CENA w Sklepie RTV EURO AGD

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

http://i.wp.pl/a/f/gif/29418/funny-sports-pictures-cristiano-ronaldo.gif

:polew::polew::polew::polew:

Ad 1. pisałem przecież, że niestety nie :wallbash:chyba, że będziecie jeszcze ok. 19.45 :wink:

Ad 2. chyba nie wybrał m lepszego :wink:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew::grin::grin::grin::grin::grin:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29418/ronaldo_7.jpeg

:grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

http://i.wp.pl/a/f/gif/29418/ronaldo_placze.gif

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

f*ck

dobra to zrobimy telekonferencje na tygodniu wieczorkiem jak znajdziesz chwilke :)

nie potrafie wstawiac zdjec z linkow kurde nie umim no :(

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew::grin::grin::grin::grin::grin:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29418/ronaldo_7.jpeg

:grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

http://i.wp.pl/a/f/gif/29418/ronaldo_placze.gif

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

f*ck

dobra to zrobimy telekonferencje na tygodniu wieczorkiem jak znajdziesz chwilke :)

nie potrafie wstawiac zdjec z linkow kurde nie umim no :(

nie określił bym tego typa lepiej :polew: :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany 30-06-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2012 at 23:59 ----------

mam ten sam problem :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

gruuuuby kawalek :D

Opublikowano

pozwolę sobie skromnie zaproponować po jednym PYKu - co ekipa na to :whistling::naughty:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

dobra,pyknę sobie sam :wink::grin:

---------- Post dopisany at 01:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

dobranoc :hi::hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.