Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gratulacja PAnie :D

k**wa niedlugo tylko ja tu nie bede mial syna :D

masz mnie ja zawsze opierdole cos na cieplo i przyjme pare PLN :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

poprawilem ci humor tato :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jak widac japa mi sie cieszy :D

Opublikowano

no a reszta niech nie wk***ia mi kolegi Seby :grin: bo w kompleksy nam wpadnie :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin::grin: spokojna Twoja lokowana i potargana :P:D

hehe :)

Opublikowano

musze sie o ciebie troszczyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nom kurde musze koniecznie jakis dobry material nakrecic i zmontowac film koniecznie

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

nazywam sie zebastian jestem juz po 50 tce i mam 18 lat :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

rkwon widze ze masz problem z dobraniem wycieraczek. Jak chcesz to wpadaj na morgowa FOTA sklep tam pracuje to ci pomoge przymierzysz jak bedzie pasowalo to wezmiesz a jak nie to zwrocisz :)

Opublikowano
  • Autor

Kamilu moge ogarnac temat tylko musze zjechac na lodz :)

albo na spot albo na tydzien jakos ale mysle ze nie bedzie problemu :)

Rafale :) z ramionkami wchodzi w gre ?? bo z tym co mam to raczej aero nie podejda

Opublikowano

ramion raczej nie ma choc mozna sprawdzic. Ale mysle ze aero wejdzie spokojnie. Ja mialem aero u siebie valeo a teraz mam zwykle kagera i zgarniaja :)

Opublikowano
  • Autor

Rafale ogarnalem strone ale widze ze bez logowania tamnei wiele sprawdze jakie sa ceny takiej imprezy ?? bo zastanawiam sie tez nad uzywkami w sensie ramion z tego co widzialem koszta podobne co nowe w granicach 150 zl do 250 za nowe z piorami

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

widziales zdjecia z moimi ramionami ktore wstawilem wczesniej ze 2 storny ?

Opublikowano
rkwon widze ze masz problem z dobraniem wycieraczek. Jak chcesz to wpadaj na morgowa FOTA sklep tam pracuje to ci pomoge przymierzysz jak bedzie pasowalo to wezmiesz a jak nie to zwrocisz :)

to ja robie obok ciebie tam gdzie jest pol-can w :decayed:

Opublikowano

o widzisz jaki swiat jest maly :D Trzeba tam spota zrobic :D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

u k**wa a jednak w polsce tez mozna

DUB IT! 2012 on Vimeo

:shock3::shock3::shock3::shock3:

czarna sunia na kolach od bentleya :slina::slina::slina::slina::slina:

ten Avancik w 4.14 min. urwał mi d*pę normalnie :slina::slina::slina::slina::slina:

BTW

Są jeszcze ładne autka w Polsce i to w sumie nie koniecznie Audi :kox:

Opublikowano
ramion raczej nie ma choc mozna sprawdzic. Ale mysle ze aero wejdzie spokojnie. Ja mialem aero u siebie valeo a teraz mam zwykle kagera i zgarniaja :)

lepiej powiedz co jest w środku, kager to tylko pakowacz (osobiście kagera już nigdy więcej nic nie kupie)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.