Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to uj wie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wyslij mi pdf na @ to Ci wstawie na serwer do siebie i podesle linka ;)

Opublikowano
wyslij mi pdf na @ to Ci wstawie na serwer do siebie i podesle linka ;)

dzięki Seba ale ogarnąłem już w inny sposób co prawda nie do końca profeskowo ale to co zamierzone to wykonane :decayed:

ty lepiej powiedz czy ogarnąłeś pióra do swojej olimpiady :question:

Opublikowano
  • Autor

ok u mnie i tak cos z serwerem nie trybi

nie nie ogarnalem bo mi musti nie odpowiedzial na pw jeszcze :/

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

a ja sam nie wiem czy aero podejda bez kombinowania w te ramiona co mam

Opublikowano

ale trza było zrobić fotkę na zbliżeniu połączenia swojego piórka z ramieniem i na pewno byśmy ci odpowiedzieli :wink:

Opublikowano
ok u mnie i tak cos z serwerem nie trybi

nie nie ogarnalem bo mi musti nie odpowiedzial na pw jeszcze :/

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

a ja sam nie wiem czy aero podejda bez kombinowania w te ramiona co mam

trza bylo mowic o co chodzi dzisiaj gadalem z mustim :wink:

Opublikowano

:hi: po pierwsze Krzychu gratuluje

po drugie qr** jak zmokelm pies to jebal i ta pogode lato a w lipcu 13 stopni

Opublikowano
  • Autor

Kabaret Smile - Rozbitkowie - YouTube

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

zdjecie moge zrobic za 5 min mam auto pod klatka :)

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

za moment skocze na dol :)

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

kurde samo ramie tez jest pekniete :/ f*ck

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

kurde samo ramie tez jest pekniete :/ f*ck

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

20120717_190828.jpg20120717_190838.jpg20120717_190916.jpg20120717_190922.jpg20120717_190927.jpg20120717_191009.jpg20120717_191040.jpg

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

a Ty masz Klysiu jakis nr tel do Mustiego ?? to dzwon do goscia :D

Opublikowano
  • Autor

hehe no wlasnie mam takie i co z tym moge zrobic bo wiem ze zaraz napiszecie wsadzic sobie w dupe :D

a poza tym ?? :D:decayed::grin:

Opublikowano

ale chcesz wymienić same piórka czy całość z ramionami :question: bo nie rozumiem problemu :grin:

Opublikowano
  • Autor

kurde no rozwalilo mi sie pioro i jedno i drugie chce zalozyc inne pewnie aero tylko pytanie czy na te ramiona bede w stanie jakie aero zalozyc czy nie bo jak nie to czeka mnie wymiana ramion tak ?

Opublikowano
kurde no rozwalilo mi sie pioro i jedno i drugie chce zalozyc inne pewnie aero tylko pytanie czy na te ramiona bede w stanie jakie aero zalozyc czy nie bo jak nie to czeka mnie wymiana ramion tak ?

seba zebym sie znal na wycieraczkach bym pomogl :grin: ale mam rade

daj se siana na c**j ci wycieraczki na wyspach nie mieszkasz :polew:

Opublikowano

jam ma padnięte ramie to faktycznie zestaw i po bólu

Opublikowano

tym bardziej, że ciężko będzie dobrać Aero bez przymierzania ( ze zdjęcia :kwasny: ) chyba, że ktoś już to robił wie jaki model podejdzie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tego sie balem kurde :/

chyba bede jednak kleil na kropelke piorko :( brak kasy :(

w morde no :/

Opublikowano
no wlasnie tego sie balem kurde :/

chyba bede jednak kleil na kropelke piorko :( brak kasy :(

w morde no :/

Seba zadzwon do DJ on tam ma kolo siebie ta skarbnice z czeswciami niech podjedzie i ci zakupi cale ramie za pare groszy i bedzie z banki :whistling:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Spotyka słoń wielbłąda i pyta:

słoń:ty czemu masz cycki na plecach ?

wielbłąd:dość głupie pytanie od kogoś kto nosi fiuta na mordzie

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.