Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co jest typy z wami nic nie malujecie

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Panowie szukam fajnego klubu w Łodzi żeby spędzić taki typowo babski wieczór :whistling: możecie coś polecić?

wiesz gdzie ja zafsze z fajnymi d*pami się zabawie :grin:

nie :nose:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawaj namiary, zobaczymy czy podejme wyzwanie

Opublikowano
dawaj namiary, zobaczymy czy podejme wyzwanie

ale to ja szukam :whistling:

Opublikowano

no trudno jak ja ci nie pasuje to do widzenia :hi:

Opublikowano
no trudno jak ja ci nie pasuje to do widzenia :hi:

no nie pomogłeś za bardzo :kwasny: ... bajo :hi:

Opublikowano

Baśka, zrozum...Sobotni wieczór, Pan Broda i ?? (%) robią swoje;) Interesuje Cię typowo klubowa muzyka? w wielu klubach są same 16-18 latki i typowo radiowa muzyka, więc nie wiem, czy Ci to pasuje - podaj preferencje

Opublikowano

dobra muza, dużo ludzi, smaczne drinki i mega zabawa do rana :kox:

Opublikowano

grill u mnie na działce w lesie odpowiada podanym wymaganiom ^^

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Siema co tam u was dawno nie byłem :)

Opublikowano
Siema co tam u was dawno nie byłem :)

no u nas po staremu raczej, kazdy ma swoje zajecie i je dlubie :decayed:

Opublikowano
Siema co tam u was dawno nie byłem :)

no u nas po staremu raczej, kazdy ma swoje zajecie i je dlubie :decayed:

To jak kazdy z nas cos d*pie :) Klys w nosie

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Ja se zakupiłem rowerek i do pracy itp smigam a audi sie wtapia w asfalt :( . jak cos to kupie rilingi bagażnik na rowerek na a4,b5 :)

Opublikowano
  • Autor

:hi::hi::hi:

aloha :) to co dzisiaj frekwencja 1000% :D

Basia jest troche klubow w lodzi :) np pomarancza :D podobno jeden z najnowoczesniejszych klubow w europie :)

a srednia wieku mysle ze bedzie jak w kazdym klubie tak jak Bartek pisal 16-18 lat :D ale na to nic nie poradzisz ze Ty juz masz 19 ;P ;)

a jak cos dla starszych to jest tez klubik Dracena :D gdzie mozna poznac milego dziadka :D :D :D

Mariooo pamietasz o jakims szpecyfiku do klimy mowiles ??

Opublikowano

Hahaha, Seba dzięki za podpowiedz, ale wolałabym coś pośrodku ;)

Jest chyba coś dla 'ryczących' trzydziestek? :grin:

Opublikowano

Seba dzis bedzie pincet aut jak ostatnio bylismy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w bedroomie jest spoko :) i w koko tez jest spoko :) tam bywalem najczesciej :)

koko troche rnb czarnej muzy bedroom roznie ale raczej klubowa muzyka

heheh no zobaczymy moze i 500 peknie :D

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

dobra ja sie pakuje po malutku

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

kurde bedzie lalo :D i to na bogato chyba

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

dobra jak cos to kom

Opublikowano
:hi: sorki ale nie dotrę :kwasny: było grubo wczoraj ale myślałem, że mnie Pani Kasia podrzuci - niestety foch :kwasny:
Opublikowano

No ja jestem drugi tydzień z rzędu i nikogo nie ma.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Trudno zwijam się nik na pewno już nie dojedzie

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Bedroom wyglada ciekawie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.