Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moglbys ogarniac chudsze laski z lodzi :D lub tez nie zapomninac piszac do towarzyszki w lozu ze piszesz na forum :D

mysle ze nikogo nie interesuje z kim sie pukasz :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj chlopaki jak dzieci normalnie jak dzieci

Opublikowano
  • Autor

nie jak dzieci zycie po prostu w razie co zrobmy mycie czyszczenie grupowe >> ??? ?D

Opublikowano

mnie w niedziele nie bedzie, ide na wesele w ten weekend

Opublikowano
hehehe :D dobrej Panie Bartku :)

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

a no i czekam niebawem na ramionka i piorka bedziemy zmieniac :):D wycieraczki znaczy sie :D

i co moze jakies grupowe glinkowanie kiedys ?? w razie co ja sie pisze :D i chetnie pomoge :)

mam jeszcze wosk od amwaya :D takze mozemy zrobic w c**j blysk pod maska wewnatrz i na zewnatrz :D

jestem chętny jak by co :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i znowu do roboty dobrze ze tylko 2 dni

Opublikowano
i znowu do roboty dobrze ze tylko 2 dni

:kwasny: mam to samo :kwasny:

ale może od poniedziałku uda się zrobić tydzień :beach::beach::beach::wink:

Opublikowano
i znowu do roboty dobrze ze tylko 2 dni

:kwasny: mam to samo :kwasny:

ale może od poniedziałku uda się zrobić tydzień :beach::beach::beach::wink:

no ja niestety mam tylko poniedzialek wolny bo po weselu to sila wyzsza :decayed:

Opublikowano
:wink: :wink: :wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jaka ładna kropka za sprzedaż bez uprawnień...nie wystawiajcie aukcji znajomym;p

Opublikowano

jeszcze 14 prób masz :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh Pan Bartek nie czytal regulaminu ;):P

Opublikowano
:siema: ja tez na czyszczonko chetny :kox:
Opublikowano
  • Autor

no to jak zawsze wszyscy chetni tylko nikomu zaden termin nie podpasuje :D:P hehehhe :D

Opublikowano
no to jak zawsze wszyscy chetni tylko nikomu zaden termin nie podpasuje :D:P hehehhe :D

dla tego umawiamy się dziś a realizacja planów wiosna 2013 :grin: :grin: :grin: :grin: (ja mam wolne 13, 14 kwietnia 2013) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hheeh no wlasnie ;)

heh zobaczymy czy sie uda to moze zaczne :P

jakies propozycje realnego terminu troche wczesniej niz 2013r ??

Opublikowano

wie ktos jaka cena chipa w comp sporcie lub zastecu? jest inny warsztat w Lodzi godny polecenia?

Opublikowano

compie okolo 1000 jak dobrze pamietam ale pytalem ze dwa lata temu zapytaj Wiktora on wie

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

co do terminow kupilem dokladnie tydzien temu kabel do kiery wlozylem go dopiero we wtorek a po dzis nie jest zaprogramowana kierownica :decayed: i chyba dopiero w przyszlym tygodniu

Opublikowano
compie okolo 1000 jak dobrze pamietam ale pytalem ze dwa lata temu zapytaj Wiktora on wie

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

co do terminow kupilem dokladnie tydzien temu kabel do kiery wlozylem go dopiero we wtorek a po dzis nie jest zaprogramowana kierownica :decayed: i chyba dopiero w przyszlym tygodniu

:punish:wstydził byś się :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.