Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro trzeba zapierdzielać w kamieniołomach

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jutro trzeba zapierdzielać w kamieniołomach

w kamieniołomach n015.gif co ty?

Opublikowano

niema letko

Opublikowano
  • Autor

Mario jak bedziesz tu szedl to zadzwon do mnie ja wyjde i z Toba tam pojde ;) ja ich tam znam :)

Opublikowano

no ale co kamienie tłuczesz w tym kamieniołomie ?

Opublikowano

ktoś musi, nie każdy ma prace przy biureczku i komputerku

Opublikowano

A ja budowlankę klepie płytki kładziemy z chudy13101980

i takie tam rzeczy robimy

Opublikowano

nie każdy ma pracę nawet w kamieniołomach :))))

Opublikowano

Ja jestem tego zdania ze ten kto najciężej pracuje to powinien zarabiać najwięcej a nie ci co w stołki pierdzą i w ch...a walą a takich zawodów jak Murarz ,Tynkarz, Hydraulik zaczyna brakować bo każdy sie pcha do LO lub Technikum a robić nie ma komu

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

A Ty Pantom co masz taki krótki profil b7 sprzedałeś

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

A jak tam mały Pantonik żyje ?

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905706,9116_thumb.jpg
Opublikowano

mały Pantonik żyje za***iście.... koleś skończył w niedzielę 6 miesięcy i ciągnie go do kompa... ;)

A co do mojego profilu to spece tak zaaaebiście robili upgrade forum. LOL

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Oczywiście "łubu dubu.... łubu dubu... niech nam żyje prezes/admin/moderator/inny kolorowy naszego klubu..... Niiieeeech żżżżyyyyyjjjjeee Naaaaaaammmmm" - to byłem ja.... ;)

Opublikowano

no wiem coś o tym mój ma prawie 11 miesięcy i przy nim to nawet kompa nie odpalam

Opublikowano
no wiem coś o tym mój ma prawie 11 miesięcy i przy nim to nawet kompa nie odpalam

daj Pawełkowi pograć trochę na kompie a nie tylko sam byś czesał zawiasie

Opublikowano

Ściema;) Ja sobie też jakoś tam żyję, tylko na razie znów czasu brak, więc poluję na last'a, aby sobie chwilę odpocząć od tego wszystkiego:)

Opublikowano

dobra spadam spać bo rano będzie przykro wstać gady narazie

Opublikowano

na dobry koniec dnia - PYK'a ktoś?;]

Opublikowano

najważniejsze, że dla Stanleja przestawił się zegarek w biosie i teraz chodzi spać 21:00-22:00 a nie jak wcześniej 00:00-01:00

Opublikowano

za tydzień tak a070.gif ha ha

Opublikowano

Panton - mojemu koledzie - apple developerowi, urodziła się córka - coś mi się wydaje, że z Twoim synem za x lat będą mieć wspólne zainteresowania;D

Opublikowano

czas wszystko pokaże jak to będzie.... może będzie handlował prochami jak mama.... ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.