Spociki Łódzkie

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:bry wieczór

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Witam.Wybiera się ktoś w sobotę na zlot.

Nocny Mocny Spot Aut Wszystkich Marek volume 4 - FORUM OPEL 24

Wybiera sie tam ktoś :question:

nie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

ok koszulki np takie jak ta View image: koszulki 2011 19

czyli czarna koszulka z bialym nadrukiem (FLEX) koszulka stedman z nadrukiem przod tyl przed szer 25 cm nadruk tyl proporcjonalnie 49zl

i co Wy na to ?

cena d*py nie urywa :kwasny: ale jedną bym wziął na sprawdzenie

jo tyż :decayed:

:hi:bry wieczór

Witam.Wybiera się ktoś w sobotę na zlot.

Nocny Mocny Spot Aut Wszystkich Marek volume 4 - FORUM OPEL 24

Wybiera sie tam ktoś :question:

nie :decayed:

no i dobrze prawisz ziomalko :decayed::wink::decayed::grin::kox:

MArio powiedz no jak my będziemy teraz żyli jak nam pod nosem takie mocne 2.0 bedzie śmigać ?:grin:

Sorry ale nie nadążam - jestem po grubej imprezie :kox:

nawiązuje do prezentacji Hugo na FB w ktorej ukazał nam rejestracje świeżo zmocowanej A4 :]

Sorry ale nie nadążam - jestem po grubej imprezie :kox:

i to jeszcze Zgierzowej :naughty: :naughty: :naughty:

otóż to :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

mykam bo zasypiam :grin: na siedząco, może jutro zajrzę

Sorry ale nie nadążam - jestem po grubej imprezie :kox:

może nam będzie odpuszczać na skrzyżowaniach :grin: chociaż może być ciężko :kwasny:

Siemano,

Ładna pogoda się zapowiada, spocimy dzisiaj?

BTW, generalnie weekend zapowiada się fajnie, dzisiaj GP Singapuru (ogląda ktoś jeszcze F1 ? )

A, byłbym zapomniał - w środę pojechałem na przegląd do stacji PZMot na Aleksandrowskiej. Niestety, diagnosta stwierdził luz na prawej końcówce drążka i wysłał mnie w pi...u. :thumbdown:

No nic, pomyślałem, gdzie tu teraz szybko to ogarnąć. Znajomy przypomniał mi, że na Szparagowej, naprzeciw Carrefoura jest Auto-Klub (salon i serwis Mazdy oraz serwis ogólny plus SKP współpracująca z Dekrą). Nieco zmartwiony i spodziewając się cen z kosmosu zadzwoniłem tam (była 18, Auto-Klub czynny do 19).

No i zaczął się festiwal niespodzianek (bardzo miłych)

Już podczas rozmowy telefonicznej Panowie bardzo szczegółowo mnie o wszystkim poinformowali. O 18:45 (piętnaście minut przed zamknięciem :shock3:) podjechałem na kontrolne sprawdzenie, o co kaman. Dwóch mechaników na szarpaku oraz na podnośniku bardzo dokładnie sprawdziło stan przedniego zawieszenia Ady potwierdzając konieczność wymiany końcówki. Przy okazji obejrzeli też tylną belkę.

Następnego dnia przed pracą odstawiłem Adę do AK. Dostałem zlecenie serwisowe, zapytali mnie, czy chcę mycie i sprzątanie (chciałem :decayed:) i czy mogą wymienić ramki (niestety dla nich, nie chciałem :kox:).

O 14 dostałem telefon z informacją o problemach z czujnikiem ABS i pytaniem, czy mam kod do radia (!!!), bo muszą odłączyć akumulator.

O 16 było już po wszystkim. O 17 po pracy odebrałem Adę umytą, z wydrukiem z geometrii i podbitym przeglądem. Zapłaciłem w sumie 440 PLN (2x70 końcówki, 2x40 wymiana, 120 geometria i 98 przegląd) oraz kartę stałego klienta z rabatem 5% na przyszłość na dodatek.

Na każdym etapie (obsługa w biurze, telefon) pełna kultura, pełna informacja o sytuacji, żadnego grymaszenia, że stare auto, że to, sro owo.

No byłem w szoku totalnym. :grin:

siema

noo to piknie Panie :D

ja wlasnie wrocilem z grzybkow niestety srednio na jeza

moze z 15 sztuk wiekszosc kozlarki :) pare maslakow i pare gasek :)

:hi::hi::hi:

Kimi rozumiem, że polecasz warsztat z czystym sumieniem :wink::decayed:

No nie wiem, nie testowałem jej warsztatu.... Ale pewnie nie miałbym zastrzeżeń.... :whistling:

Aaaa.... warsztat... znaczy się AK.... :naughty::naughty::naughty: tak, mogę polecić, choć podkreślam, że byłem tam pierwszy raz :decayed:

:siema:

witam po weselu :decayed: ale dalem ognia :facepalm: a tu zaraz na poprawiny smigam :decayed: i prosto na tygodniowy urlopik na Tymianke :decayed::banan: