Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Seba weź no coś zrób :whistling: potrzebuje kasy od nich :facepalm:

hmm da sie cos zrobic bo wlasnie jest u mnie policja :facepalm:

to za te zdjęcia z samym tel. co dzieciom rozsyłasz :decayed::polew:

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Mario juz mam w samochodzie twoje gumki :naughty:

Tak jak mówiłem jesteśmy jutro in tacz :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Seba weź no coś zrób :whistling: potrzebuje kasy od nich :facepalm:

hmm da sie cos zrobic bo wlasnie jest u mnie policja :facepalm:

to za te zdjęcia z samym tel. co dzieciom rozsyłasz :decayed::polew:

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Mario juz mam w samochodzie twoje gumki :naughty:

Tak jak mówiłem jesteśmy jutro in tacz :wink:

zastanawia mnie tylko po co ci rozwe welurowe dywaniki na zime :decayed:

Opublikowano
Panton widziany dziś ok. 8.00 na wlocie do Zgierza :decayed::wink:

:shock3::thumbup1::decayed:

Opublikowano
Panton widziany dziś ok. 8.00 na wlocie do Zgierza :decayed::wink:

:shock3::thumbup1::decayed:

Pewnie mnie nie widziałeś bo patrzyłeś na tą szarą A7 - swoją drogą ładną "świnię" :decayed:

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

zastanawia mnie tylko po co ci rozwe welurowe dywaniki na zime :decayed:

nie którzy lubią ogórki, inni ogrodnika córki :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zaliczylem najdluzszy przeglad w moim zyciu

lacznie z pisaniem dokumentow 1 godzina 45 min ja pier**le

zmarzlem jak sto sk***ysynow

a wszystko przez to ze Pan ktory to robil mial jakies 7 lat

pisal po 1 literce na klawiaturze po czym patrzyl na monito i co chwila sie mylil

i np jak sie pomylil to zamiast kasowac do bledu kasowal caly wyraz niekiedy zdanie

huuuuuuuuuuuuh kurwaaaaaaa :D

Opublikowano

ważne że tamat ogarniety na plus :decayed:

Opublikowano

Kłysiu fiatem jeżdziłeś??????????:shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

siemka all:hi:

Opublikowano
Panton widziany dziś ok. 8.00 na wlocie do Zgierza :decayed::wink:

:shock3::thumbup1::decayed:

Pewnie mnie nie widziałeś bo patrzyłeś na tą szarą A7 - swoją drogą ładną "świnię" :decayed:

A7 widziałem.... fajny kolor miała bo tył A7 mi zupełnie nie podchodzi.... a Ciebie jakoś nie przyczaiłem.... pewnie zdrowo zapierda**** :decayed:

Opublikowano
Kłysiu fiatem jeżdziłeś??????????:shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

siemka all:hi:

nie jeździłeś tylko jeżdże :decayed:

Opublikowano

ja też miałam UNO!!!!!!!!!!!!!!!!:naughty:

Opublikowano
ja też miałam UNO!!!!!!!!!!!!!!!!:naughty:

tez miałem 126p i Uno :decayed: teraz mam firmowe Seicento :decayed:

Opublikowano

a ja mam audi:decayed:

Opublikowano
a ja mam audi:decayed:

firmowe audi :whistling: fiu fiu pani prezesowa :decayed:

Opublikowano
a ja mam audi:decayed:

firmowe audi :whistling: fiu fiu pani prezesowa :decayed:

kopa Ci zaadzic:whistling:

moje , prywatne, własnościowe:decayed:

Opublikowano
a ja mam audi:decayed:

firmowe audi :whistling: fiu fiu pani prezesowa :decayed:

kopa Ci zaadzic:whistling:

moje , prywatne, własnościowe:decayed:

łeeeee swoje prywatne,własnościowe to ja też mam :decayed:

Opublikowano

A7 widziałem.... fajny kolor miała bo tył A7 mi zupełnie nie podchodzi.... a Ciebie jakoś nie przyczaiłem.... pewnie zdrowo zapierda**** :decayed:

Jechałem centralnie za nią :grin: - również patrzyłem na ten tył :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Witamy :hi:

Opublikowano
zaliczylem najdluzszy przeglad w moim zyciu

lacznie z pisaniem dokumentow 1 godzina 45 min ja pier**le

zmarzlem jak sto sk***ysynow

a wszystko przez to ze Pan ktory to robil mial jakies 7 lat

pisal po 1 literce na klawiaturze po czym patrzyl na monito i co chwila sie mylil

i np jak sie pomylil to zamiast kasowac do bledu kasowal caly wyraz niekiedy zdanie

huuuuuuuuuuuuh kurwaaaaaaa :D

:drinks: grzańca Sebciu ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

noo wlasnie nie moge bo bede jeszcze jechal kolo 22ej

a chetnie bym sie napil :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.