Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheheh :)

nie pewnie Musti nic nie zalatwil bo dal by cyne :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
heheheh :)

nie pewnie Musti nic nie zalatwil bo dal by cyne :P

zwykły amator :whistling::grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

a Tobie raz na tydzien zeby w gebe dostac to za malo :polew::polew::polew::decayed::wink:

sie prosisz Musti przyjedzie i sie odwinie to bedziesz mial :D

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

a Tobie raz na tydzien zeby w gebe dostac to za malo :polew::polew::polew::decayed::wink:

sie prosisz Musti przyjedzie i sie odwinie to bedziesz mial :D

:grin: oj tam oj tam raz się zdarzyło człowiekowi :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty::kox:
Opublikowano

znowu te k**wy mi nie chcą wypłacić wynagrodzenia :thumbdown: co mnie to gówno obchodzi że firma jest w złej kondycji finansowej-to niech ją zamkną :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:kwasny::kwasny::kwasny:
Opublikowano

Seba weź no coś zrób :whistling: potrzebuje kasy od nich :facepalm:

Opublikowano

jak pracujesz, tak Ci płacą, kluseczko;D

Opublikowano
  • Autor
Seba weź no coś zrób :whistling: potrzebuje kasy od nich :facepalm:

hmm da sie cos zrobic bo wlasnie jest u mnie policja :facepalm:

Opublikowano
jak pracujesz, tak Ci płacą, kluseczko;D

:decayed: nie bądz taki mądry :wink: ja ciężko pracuje po 15h :grin:

Opublikowano

?

Opublikowano
  • Autor

tepe c**je k**wa sie posralem prawie

:decayed::decayed::decayed: prosze otworzyc policja no c**j wizjer policja

zmieklem :D

sasiada szukamy gdzie jest :D no k**wa heheheheh :polew::polew::polew:

Opublikowano
Seba weź no coś zrób :whistling: potrzebuje kasy od nich :facepalm:

hmm da sie cos zrobic bo wlasnie jest u mnie policja :facepalm:

zwęszyli tą twoją hodowle roślin kazachstańskich :grin:

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

tepe c**je k**wa sie posralem prawie

:decayed::decayed::decayed: prosze otworzyc policja no c**j wizjer policja

zmieklem :D

sasiada szukamy gdzie jest :D no k**wa heheheheh :polew::polew::polew:

coś masz na sumieniu :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

:arrow2:http://a4-klub.pl/members/k!m!-84748/

prawie jak Kimi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

ale prawie robi wielka roznice :decayed::grin:

Opublikowano

Musti z opisu wynika, że jesteś w stanie załatwić wycieraczki Aero/Valeo do B7 Sedan? Ori nówka nie śmigana? Ile siana za to sobie życzy Twój osiołek? :whistling:

Opublikowano

Klysiu jak tam w robocie

Opublikowano

Panton widziany dziś ok. 8.00 na wlocie do Zgierza :decayed::wink:

Opublikowano

Mario juz mam w samochodzie twoje gumki :naughty:

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Klysiu jak tam w robocie

c**jnia straszna :thumbdown::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.