Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed::decayed::decayed:

palil jezdzil jak burza i sie zesral po dwoch togodniach ;) yhhh

kupisz mi tez ?? prosze prosze prosze :) bede Twoim niewolnikiem :D:polew::polew::polew::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Seba czasy niewolników już minęły :decayed: możesz ewentualnie dobrowolnie, z własnej nie przymuszonej woli :grin::grin::grin:

Było 30 mln do zgarnięcia to i dla całej ekipy po nowym a Mario urodziny miał np. Póki co paździerz coraz bardziej wiekowy, to się wyciera, to zdziera tamto się zużywa we wszystkich A4....szlag mnie trafia czasem. Człowiek zaś w Polsce mieszka więc nie pójdzie po prostu do ASO i nie poprosi o nowe, tylko trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

mowisz ze te podejda pod tamte ramiona hmmm

kurde a masz takie czy tu podeslales tylko aukcje ?

bo potrzebuje ich tak czy siak :)

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

kurde aukcja zakonczona :)

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

znalazlem zamienniki w dobrej cenie

Nowe Ramiona ramię wycieraczki AUDI A4 [b6] 01r.- (2786079719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

myslicie ze warto ?? bo chyba wycieraczk to akurat nie beda robic roznicy co ? w sensie ramion bo biora to roznie ale cena jest dobra

hmmm

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

albo takie zciochrane i piora nie wiadomo jaki stan RAMIONA WYCIERACZEK PRZEDNICH AERO AUDI A4 B6/B7 (2754544132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo zupelnie nowe ori za 270 zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

mowisz ze te podejda pod tamte ramiona hmmm

kurde a masz takie czy tu podeslales tylko aukcje ?

bo potrzebuje ich tak czy siak :)

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

kurde aukcja zakonczona :)

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

znalazlem zamienniki w dobrej cenie

Nowe Ramiona ramię wycieraczki AUDI A4 [b6] 01r.- (2786079719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

myslicie ze warto ?? bo chyba wycieraczk to akurat nie beda robic roznicy co ? w sensie ramion bo biora to roznie ale cena jest dobra

hmmm

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

albo takie zciochrane i piora nie wiadomo jaki stan RAMIONA WYCIERACZEK PRZEDNICH AERO AUDI A4 B6/B7 (2754544132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo zupelnie nowe ori za 270 zl :/

wstrzymaj się z bólami postaram się załatwić Ci zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musli no nie wiem teraz mam pewien plan w głowie i musze siedzieć z d*pą na miejscu żeby ogarnąć teamt ale myślę że do przyszlego tygodnia się obrobie więc bedę dzwonił do ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczaczek wyliczyli mi ubezpieczenie no po prostu tragedia trzeba placic i plakac i zapierdzielac dalej

Tomku poprosze wszystkie dane na pw i ja przedstawie Ci oferte :) tylko jutro :)

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

bo nie wiem czy Kamil jeszcze czeka ale jutro powinienm wiedziec w koncu dopiero miesiac minal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sobie sami obliczcie ja za swojego place 499 PLN

:arrow2:Ubezpieczenia komunikacyjne w Allianz Direct | Allianz Direct

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm d*py nie urwal kawalek

spoko montaz nie lubie kajmana :)

mnie jakoś dobrze podszedł kawałek :cygaro::whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...