Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

siema siema :decayed: Misiek bylem dzisiaj tam jeszcze raz na polmozbycie bo bylem na robocie i ludzie mowia ze najprawdopodobniej cala hala do rozbiorki bedzie bo byla taka temperatura ognia ze cale zbrojenie nosne wykrecilo doslownie o 180 stopni

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

a tak na marginesie ponoc widzieli maly ogien juz w srodku straz przyjechala i zamiast gasic odrazu to czekali a pozniej jak sie zaczelo palic to efekt widac jaki jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:D no to sie zdrzemnalem chwile :P

hmm a nie wiem co z komentami to forum jest dziwne ;)

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Jak nie należy holować auta ! - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

2,5 godziny :) po roku przerwy na silce :D najpier sama silownia na koniec dalem sie namowic na WOD crosfitowy workout of the day

10 box jump 60cm - wskoki do pelnego wyprostu obunoz na box i zesko 10 razy w serii

10 hand release push ups - pompka jakby ale do pelnego polozenia sie oderwania rak od ziemi i powstanie na rekach i tak 10 razy w serii

10 over head squats z kijem - przysiad z kijem 2m nad glowa maksymalnie daleko zlapanym i tak 10 w serii

10 sit ups - sklony, lezy sie na plecach zlacza przed soboa stopy podeszwami i robi sie sklony tak aby nie rozlaczac podeszw i tak 10 razy w serii

i calosc 3 seri i albo 3 serie w jak najkrotszym czasie albo robisz do bolu w 9 min ile sie uda najwiecej

heh moze nie zrobilem tego jakos mega szybko ale dalem rade to najwazniejsze :D

zero obciazen zero jakichkolwiek dodatkow tylko ja i mala skrzynka :D no i moja tlusta d*pa oczywiscie :D

naprawde sie zmeczylem i zlapalem bakcyla bardzo mi sie spodobalo i zamierzam tego naduzywac :D spalanie tluszczu jest ogromne :)

kto ma fejsa niech wbija :)

https://www.facebook.com/pages/CrossFit-%C5%81%C3%B3d%C5%BA/244244569024621

no to tyle przy sobocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm:

gdzie wszyscy ??

Wacha dopingowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ja niestety nie mam tv :/

ogladam przez net :)

ale cienko cienko :/ nie da rady nie ma bata

j**aniec jest mega mistrzem :) znaczy kliczko :)

a wach szacun za tyle ciosow wypapanych na jape z jego sila :)

mysle ze 80 % meskiej populacji przyjelo by 1 cios od kliczki i poszlo by spac :D

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 23:59 ----------

STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM :D

Mario wszystkie naj naj zdrowia szczęścia :) kasiorki duuuuuuzo kasiorki na mody to myszy :P:D no i wogole najlepszego ziemowicie :)

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Miśkowi jutro złożę życzenia;D Jak na razie, powróciłem z Lordis'a i powiem Wam, że naprawdę warto było spontanicznie się tam wybrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

ja wczoraj byłem na jakis hulankach ale moje towarzystwo sie nigdzie nie nadawalo do wejscia :facepalm: i jeszcze wylapalem w ryja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no to poszalales :D to co na spocie zaprezentujesz slady sobotniej nocy :)

na jakim spocie ja ledwo noge z łóżka na podłoge mogę postawić normalnie brak mi mocy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliscie w pewexie ? my jak doszlismy to nie dalo sie wejsc :grin:

nie ja byłem w spince masakra jakas ten klub :thumbdown:

:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...