Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
klysiu jak tam mój temacik :eusathink: nikt nie dryndał, nie pisał :kwasny:

Kasę wziął i zginął :grin: :grin: :grin:

a myślałem że musli dzownił do ciebie bo dopiero ktoś od niego bedzie u nas w Łodzi w przyszłym tygodniu :doh:

Siema Zboczuchy :naughty::hi:

Mariusz będę w niedzielę rano jechał do Pabianic to ustawie sie z Kluską i odbierze

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

1328642998byxralf500.jpg

1325158717bymrdv500.jpg

:polew::polew::polew::polew:

NIE SPAĆ <!>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty Musli jak bedziesz w niedziele to na spota wlatuj a nie swirujesz pawiana :naughty:

własnie firmowe Seicento mi padło na srodku Łagiewnickiej i wracałem na firmę lawetą chyba się skończyła jazda darmowym białym pociskiem :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
ty Musli jak bedziesz w niedziele to na spota wlatuj a nie swirujesz pawiana :naughty:

własnie firmowe Seicento mi padło na srodku Łagiewnickiej i wracałem na firmę lawetą chyba się skończyła jazda darmowym białym pociskiem :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Klysiu nie zapominaj o busach :decayed:

Opublikowano
ty Musli jak bedziesz w niedziele to na spota wlatuj a nie swirujesz pawiana :naughty:

własnie firmowe Seicento mi padło na srodku Łagiewnickiej i wracałem na firmę lawetą chyba się skończyła jazda darmowym białym pociskiem :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Klysiu nie zapominaj o busach :decayed:

myslisz :naughty: nie no teraz moze do konca tygodnia pojedze swoim :decayed: naciesze sie :audi: bo od sierpnia raz w tygodniu go tylko brałem w koncu sie zastoi i bedzie lipa :wink:

Opublikowano
ty Musli jak bedziesz w niedziele to na spota wlatuj a nie swirujesz pawiana :naughty:

własnie firmowe Seicento mi padło na srodku Łagiewnickiej i wracałem na firmę lawetą chyba się skończyła jazda darmowym białym pociskiem :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

zobaczę czy dam radę podjechać a gdzie i o której ?

Opublikowano

godz.18 jak masz Castorame na al.wółkniarzy to po drugiej stronie masz pasaż łódzki-real to tam sie zbieramy na parkingu :decayed:

Opublikowano

Żarniki świecą ? Nic nie dajesz znać

Bądź aktywny w niedz jak nie dam rady podjechać to dywany odbierzesz

Seicento zajeździłeś cholero :grin: ja 170 leciałem więcej nie szło na A2 wtedy

Opublikowano
Żarniki świecą ? Nic nie dajesz znać

Bądź aktywny w niedz jak nie dam rady podjechać to dywany odbierzesz

Seicento zajeździłeś cholero :grin: ja 170 leciałem więcej nie szło na A2 wtedy

świecą aż miło :decayed: jeszcze przy okazji założyłem W5W ledowe :decayed:

Opublikowano
Żarniki świecą ? Nic nie dajesz znać

Bądź aktywny w niedz jak nie dam rady podjechać to dywany odbierzesz

Seicento zajeździłeś cholero :grin: ja 170 leciałem więcej nie szło na A2 wtedy

świecą aż miło :decayed: jeszcze przy okazji założyłem W5W ledowe :decayed:

no i gra :good:

Opublikowano

teraz czas na zmiane felgi :naughty: nie masz nic fajnego :whistling:

Opublikowano
teraz czas na zmiane felgi :naughty: nie masz nic fajnego :whistling:

nie mam zostały mi tylko letnie 18" :wink:

Opublikowano
teraz czas na zmiane felgi :naughty: nie masz nic fajnego :whistling:

nie mam zostały mi tylko letnie 18" :wink:

no to jak nie masz jak masz :naughty: dawaj fote zaraz zrobimy kolejny handel :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

handelek kwitnie;D

Opublikowano
  • Autor

fb :decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

o urwa Broda Ty zyjesz !!! :shock3::shock3::shock3::shock3::naughty::decayed:

Opublikowano

qrde, jutro Ci odpiszę - serio nie chce mi się teraz;]

Opublikowano
  • Autor

ok dobrze :lol1::rose::wstydliwy::kiss::giveheart::evil::dance::dance2::cicho:

Opublikowano

ta z motoryzacyjnego nawet fajna, sympatyczna, ale qrde filtra dobrać nie potrafiła;p

Opublikowano
  • Autor

wlasnie mialem pisac ze z buzi sympatyczna nizej troche wiecej bylo ale niewiele naprawde by sie nadawal :D

a bylo wejsc i mowic klekaj ksiezniczko jak lubisz warzywa jest kolba do opi@#$#@$ :D

Opublikowano

"lubisz kukurydzę?";D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.