Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pożar hali na Przybyszewskiego .......... jak sie nie myle to remik ma tam mechanika

Pożar hali na ul. Przybyszewskiego [film, zdjęcia]

Podobno mają całe osiedle ewakułować :eusathink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłem w okolicach - faktycznie dymu dużo, ale po 20 min ogarnęli na tyle, że było ok - nikogo nie ewakuowali

Opublikowano
  • Autor

moj ojciec tam robi :P hyh dzwonil do mnie i mowil ze nawet nie wiedzial ze sie cos palilo poki straz nie wpadla i kazala im wyjsc :D;)

Opublikowano
Pożar hali na Przybyszewskiego .......... jak sie nie myle to remik ma tam mechanika

Pożar hali na ul. Przybyszewskiego [film, zdjęcia]

Podobno mają całe osiedle ewakułować :eusathink:

mojego klienta sklep z m.in. moim towarem poszedł z dymem :kwasny: :kwasny: :kwasny::doh: :doh: :doh:

Opublikowano
  • Autor
:kwasny::kwasny::kwasny::kwasny:
Opublikowano
mojego klienta sklep z m.in. moim towarem poszedł z dymem :kwasny: :kwasny: :kwasny::doh: :doh: :doh:

znaczy się sprzedał :P

Opublikowano
Pożar hali na Przybyszewskiego .......... jak sie nie myle to remik ma tam mechanika

Pożar hali na ul. Przybyszewskiego [film, zdjęcia]

Podobno mają całe osiedle ewakułować :eusathink:

mojego klienta sklep z m.in. moim towarem poszedł z dymem :kwasny: :kwasny: :kwasny::doh: :doh: :doh:

ubezpieczony pewnie byl wiec nie bedzie stratny az tak bardzo :whistling:

Opublikowano

straz do tej pory stoi tam i gasza policja nie pozwala ani dojsc ani przejechac

Opublikowano

9ea55db87e8769803e2c4c2a4c54dfbe.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

poprosze RAZ na dziko :D

Opublikowano

mojego klienta sklep z m.in. moim towarem poszedł z dymem :kwasny: :kwasny: :kwasny::doh: :doh: :doh:

no to sobie teraz poczekasz na pieniążki :kwasny:

Opublikowano
poprosze RAZ na dziko :D

mniamusna czikulinka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no no :D

Opublikowano

jak skonczy u mnie myc okna i ogarniac moja pieczare moge ja wyslac do ciebie :decayed: a powiem ci ze jak na nia patrze jak myje te okna w tym kostiumie to pala furkocze jak ruski wentylator :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

co wy dzisiaj jacys malo rozmowni :whistling:

Opublikowano

Klysiu a o czym chcesz przeprowadzic dyskusje?

Opublikowano

dziewczyna jak malina;)

BTW - byłem na koncercie Orkiestry Sił Powietrznych USA w Wytwórnii - miażdżą... po prostu rewelacja, a spodziewałem się jednak monotonii;]

Opublikowano
  • Autor

a ja wrocilem ze squosha :)

heh przejebalem oczywiscie :) ale w setach bylo 7:4 takze nie duzo braklo :P

heheehehe nie ma co sie oszukiwac jestem c**jowy :D patrzac ze 5 raz w to gram

:D oj tam oj tam :) Bartku powiem szczerze ze nie wiedzialem ze idziesz na taki zacny koncert ...

bo jakbym wiedzial to chetnie bym to sam ogarnal :) a rozumiem ze warto bylo :)

moze innym razem :)

tak czy siak wykapany prace mozna zaczac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.