Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonilem nie maja tam :/ dwonlem tez na wrobleskiego za pompe paliwa uzywana powiedzieli mi 200 zl :facepalm::facepalm::facepalm: ale cala paaanie nawet plywak jest :polew::polew::polew::polew::polew: k**wa a nowa kompletna kosztuje 230 :):decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dzwonilem nie maja tam :/ dwonlem tez na wrobleskiego za pompe paliwa uzywana powiedzieli mi 200 zl :facepalm::facepalm::facepalm: ale cala paaanie nawet plywak jest :polew::polew::polew::polew::polew: k**wa a nowa kompletna kosztuje 230 :):decayed::decayed::decayed:

no to może wsiądź w samochód i udaj się za Pabianice w stronę Łasku tam jest po drodze kilka szrotów :whistling: ceny mają widzę wygurowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no posralo ich troche

no kurde chyba tak zrobie bo wyjscia nima :/

w samej Łodzi to nie za bardzo jest szrotów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tylko k**wa wolalbym zadzwonic bo tak latac w ciemno szkoda paliwa za tel wyjdzie mniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak na allegro sa ale ja bym chcial od reki

czasu mam malo ostatni tydzien mam na przeglad zeby go zrobic na 5 osob a suka nie chce jezdzic i nie mam jak ani przegladu zrobic ani rejestracji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajowy no ale to i tak mam 30 dni na przerejestrowanie :/

ale przecież do przerejestrowania nie jest ci samochód potrzebny :decayed: a przegląd można pomyśleć żeby też zrobić bez auta :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale przeglad musze zrobic zeby nie byl na 2 tylko 5 osob

a chce to zrobic za jednym razem

no to z tymi gratami ci nie pomogę ale jak byś życzył sobie przegląd proszę abrdzo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zycvzylbym sobie fakture z firmy czy tam rachunek cokolwiek ze zdjalem u nich kratke firmowa

bo kratka byla a nim i teraz zeby przerejestrowac na 5 osob z 2 musze miec jakis kwit z firmy ze kratke zdjeli mi profesjonalisci ehhhh

i dopiero z tym kwitem moge zrobic przeglad a i zrobic 4 zdjecia ze pasy i kanapa jest :)

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

oczywiscie zdjecia sa mnajmniejszym problemmem bo to sam ogarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zycvzylbym sobie fakture z firmy czy tam rachunek cokolwiek ze zdjalem u nich kratke firmowa

bo kratka byla a nim i teraz zeby przerejestrowac na 5 osob z 2 musze miec jakis kwit z firmy ze kratke zdjeli mi profesjonalisci ehhhh

i dopiero z tym kwitem moge zrobic przeglad a i zrobic 4 zdjecia ze pasy i kanapa jest :)

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

oczywiscie zdjecia sa mnajmniejszym problemmem bo to sam ogarne

coś nabyłeś gdy mnie nie było ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no ta tylko poki co to nie pali wiec nie ma ogrzewania hehehe wiec si e przyda jak rybie recznik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupiłeś i nie pali? hmmm to nie wesoło, u mnie grzeje tak że prawa strona aż paruje tak ci to mechanik naprawił silniczki klimy, działać- działają, a że idzie się zes*to kit. w wersji poprzedniej wiało zimnym powietrzem :grin::grin: marzę o wygranej w totka i idęnormalnie do salonu i biorę nówke - kit że się nie kalkuluje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...