Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, dziękuję;) Jeszcze na dwa browary styknie;p Czekam na kluczyk:)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe no no to ja Dziekuje :) spoko loko :)

jak cos to daj cyne :P

Opublikowano
Niedawno wróciłem z koncertu Stinga na Arenie - alllleee k**wa wypas, ponad 2 godziny, same hity :banan: j**any ma jeszcze tyle energii i silny głos, aż byłem zaskoczony.

Tomek123456789 ja będę prawdopodobnie brał te lampki LED AUDI do rejestracji A3 A4 A6 A8 Q7 JBPartner za 120zł, dogadałem się z nimi przez znajomego (mają niedaleko sklep ode mnie) ,że jak będzie błąd to im oddam. Zatem zobaczymy

to jak bedzie Ci dzialac i nie bedzie rzucac bledu to wtedy zakupie od nich :decayed:

Opublikowano
Zupełnie jak nie u nas :grin:

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

Tak, że ten :whistling: :whistling: :whistling:

http://img843.imageshack.us/img843/6738/64392053262087676742783.jpg

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

Dobra, Seba miłego rezania swoich plików - lecę do pracuni :wink:

Miłego :good:

:hi:fajna deska:decayed:

Opublikowano
Zupełnie jak nie u nas :grin:

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

Tak, że ten :whistling: :whistling: :whistling:

http://img843.imageshack.us/img843/6738/64392053262087676742783.jpg

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

Dobra, Seba miłego rezania swoich plików - lecę do pracuni :wink:

Miłego :good:

:hi:fajna deska:decayed:

nie przesadzaj az tak bardzo plaska nie jest :grin:

Opublikowano
hehe no milego Mariano

ale ja zapytam po raz kolejny co ze squoshem :D

kiedy :D

Jutro wieczorkiem :question::naughty: ja mogę :wink:

Opublikowano

kupilem nowe pokrowce na zaglowki, daja rade?:decayed:

2515172023917573e1d5b0faaccd2a89.jpg

Opublikowano

ooo! widzisz! wywale ori rolety i bedzie folkstajl:grin:

Opublikowano

ale tutaj cisza zapanowala

Opublikowano
  • Autor

lece na silke zaraz do imfita

:)

Opublikowano

spoko tam jest jak spotkasz wytatuowanego kolesia w koszulce imfit to powiedz siema lebioda :D

Opublikowano

ta siłka jest taka mała, że nie ma czym oddychać

Opublikowano
ta siłka jest taka mała, że nie ma czym oddychać

ja sobie chodzilem do poludnia wiec nie bylo problemu ale faktycznie wieczorami schodzi sie sporo osob

Opublikowano
  • Autor

Heheh jest ale nie wyskocze do goscia ktorego nie znam ze jest lebioda :D pozattm jest odrobine wiwkszy odemnie :D

Opublikowano
  • Autor

no i po silce :D

Opublikowano

Lebioda jest spoko to moj kolega z gimnazjum :decayed: tylko od czasow gimnazjum ze tak powiem troche przytyl

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

on ma tak na naziwsko a nie ksywa w razie czego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe no troche :) slyszalem ze jest w porzadku :)

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

hahahaha

k**wa myslalem ze to obelga dla niegio :polew::polew::polew::polew::polew::polew: :naughty::kox: wiesz typu ty cwoku :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

a to nie nie nic z tych rzeczy :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.