Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma czym oddychac :) a co do artykulu kiedy nastepny film ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pieknie Seba ! :decayed: a ty gupi sie bales czy sie spodoba... ehh ;)

Opublikowano

o to moze Wy mi powiecie co to za wynalazek dzisiaj kolo 19,30 na narutowicza staly jakies paly z czyms na dachu i robili zdjecia czy to bedzie to cos nowego inspekcji drogowej?

Opublikowano
  • Autor

oj ja nie wiem

k**wa musze szybko robic ten profil firmowy heheh idzie jak krew z nosa :/

nie ma to jak luzny piatek :)

Opublikowano

daj spokoj ja to do nowego roku z robot chyba nie wyjde albo i jeszcze dalej

Opublikowano
  • Autor

no to Tomku trzeba sie cieszyc :)

mowie Ci rob swoje :) nie bedziesz spal wogole tak jak ja :P

Opublikowano
no to Tomku trzeba sie cieszyc :)

mowie Ci rob swoje :) nie bedziesz spal wogole tak jak ja :P

jak nie bede spal wlasnie ide spac bo juz mi sie nie chce mam caly weekend na zrobienie tego badziewia

Opublikowano
  • Autor

hehe nie o tym mowilem :)

no ale ok :D

---------- Post dopisany at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Cześć Łukasz :)

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Zobacz promujące nagranie z udziałem pięknej łódzkiej bokserki Karoliny Owczarz. Świetna muzyka [WIDEO]

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Seb, zobaczysz będziesz WIELKI :good::good::good::good::good::good::good::good:

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 02:01 ----------

Może przyjdzie czas, że wspomnisz moje słowa ..............................................

i wtedy zrobimy jakiegoś fajnego biznesa :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

:) eeeeeeeeee na pewno nie :) niestety :)

tzn biznesa zrobic zawsze mozemy bardzo chetnie bo slawny to bede jak wygram w totka a ze nie wygram to nie bede :)

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

od przed wczoraj do dzisiaj 300 sob oblukalo film :)

jeden artykul w lodzi w mediach

i wlasnie strzelilo 750 ogladniec :D :D :D

Opublikowano
:) eeeeeeeeee na pewno nie :) niestety :)

tzn biznesa zrobic zawsze mozemy bardzo chetnie bo slawny to bede jak wygram w totka a ze nie wygram to nie bede :)

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

od przed wczoraj do dzisiaj 300 sob oblukalo film :)

jeden artykul w lodzi w mediach

i wlasnie strzelilo 750 ogladniec :D :D :D

Seba chyba trzeba ci jebnąć :grin:

masz fach i od jakiegoś czasu sprzęt ( co widać :wink: ) - "w lodzi w mediach wlasnie strzelilo 750 ogladniec" chyba o czymś świadczy

Jestem przekonany, że za jakiś czas będziemy znani nie tylko w "łódzkich" a i na większym obszarze :wink: :wink: :wink: - jakiś VAG EVENT etc. :wink::kox:

Opublikowano

:hi:Panie Seba nie sr** zarem bo to grozi pozarem:decayed: film za***isty i nie ma co sie czepiac, tylko robic nastepne bo publicznosc nienasycona:wink:

sniegu najebalo, pierwsze slizganie zaliczone:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:) :) :)

juz 1200 :D

heheh jest moc nie ma co :D a w lodzi nie ma sniegu nawet grama :)

mysle o skreceniu moze takiego making of ale nie wiem czy mam tyle materialu :)

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

Seba nie mysl tylko do roboty :)

Opublikowano
  • Autor

heheh no moze i masz racje :P

narazie dalej ten profil musze uzupelnic :) bo jeszcze troche mi zostalo

a pozniej moze cos pomysle :) :) :)

Opublikowano

zaraz podlinkuje film tu i tam i bedzie wiecej:decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh

k**wa bede sie bal teraz na ulice wyjsc jak sie paparazzi zleca :D

Opublikowano

hehe strach sie bac:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

a te modele czyde na Twojej stronce to w czym klepałeś? w maxie? czy solidzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.