Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O Bartas jak byś w razie leciał do Ozorkowa przypadkiem to nie powiem też bym jedną chłodną piankę zdmuchnął :slina: bo też leciutko wczoraj andrzejkowałem :facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

same zwloki dzisiaj :)

Opublikowano
same zwloki dzisiaj :)

klin nic nie pomgol :facepalm: chyba czas umierac :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hehehhe znaczy albo za krotko czekales na dzialanie albo za maly klin zrobiles ;)

Opublikowano
Hehehhe znaczy albo za krotko czekales na dzialanie albo za maly klin zrobiles ;)

jak 0,7 moze byc malym klinem wracam do wyra umierac dalej :grin:

Opublikowano

no to żeśmy z Panem Pocasem ogarnęli w końcu MCE High, alternator oraz okablowanie Bose... Qrde, czasem elektryka to zło!:wink:

Opublikowano

:hi: bry

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

same zwloki dzisiaj :)

ja też zwłok ale po grypowy , to pierdziele wolałabym mieć kaca:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

hehhe klysiu no to jak to nie pomoglo to musisz odlezec :D

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

DJ kiedy u mnie robimy Q ?? :D

Opublikowano
no to żeśmy z Panem Pocasem ogarnęli w końcu MCE High, alternator oraz okablowanie Bose... Qrde, czasem elektryka to zło!:wink:

:good::good::good: Andrzeju mam nadzieję, że pamiętałeś o mnie :wink:

Opublikowano

Pamiętałem, andrzeju, ale Pocas jutro powinien być na spocie, to zeswapujemy;D Było tego RNS'a od siemiana zostawić, to bym od Ciebie łyknął za dwie stówki:D

Opublikowano
hehhe klysiu no to jak to nie pomoglo to musisz odlezec :D

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

DJ kiedy u mnie robimy Q ?? :D

ozylem :decayed: moge nawet teraz poczytac forum :wink:

Opublikowano
  • Autor

hahaha :D szalenstwo Klysiu :D

Pany lajkowac mi profil i robic reklame :D :D :D musze zarobic ze 250 zl na nowe wycieraczki bo te zara bede musial odkrecic bo zaczna mi szybe rysowac :polew::polew::polew::polew: metalowe ramiona :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja już zlajkowałem, to mi teraz tablicę spamuje;p

Opublikowano
Pamiętałem, andrzeju, ale Pocas jutro powinien być na spocie, to zeswapujemy;D Było tego RNS'a od siemiana zostawić, to bym od Ciebie łyknął za dwie stówki:D

przecież mam w tej chwili dwa :decayed: - zagadaj do Siemiana i nie będę musiał odsyłać :wink: aczkolwiek dwie stófki może być mało :grin:

Opublikowano

dwie i pół! dorzucę stringi siostry...:grin:

Opublikowano
dwie i pół! dorzucę stringi siostry...:grin:

konkrety to na PW :polew::polew::polew:

Opublikowano
dwie i pół! dorzucę stringi siostry...:grin:

noszone czy po praniu :grin:

Opublikowano

noszone to chyba bardziej cenne :polew::polew::polew:

Opublikowano
noszone to chyba bardziej cenne :polew::polew::polew:

cena + 50% :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew:

no bedzie troche spamowac bo uzupelniam profil :) ale mysle ze jutro skoncze wiec sie uspokoi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.