Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zyjemy zyjemy

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano
Weź z tym rns wyjdź... Co było źle? Czemu nie było komunikacji?

po zakodowaniu trzeba było zrobić Reset radia czego nie uczyniliśmy :wink: i cała sprawa, ale nie zaszkodziło w sumie sprawdzenie wszystkich wtyczek :decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

:hi:

można już zamawiać kalendarz klubowy: http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

gorąco zachęcam do zakupu :wink:

będzie ktoś jeszcze zamawiał :question: robi się ewentualnie jedną wysyłkę :wink:

Opublikowano
Weź z tym rns wyjdź... Co było źle? Czemu nie było komunikacji?

po zakodowaniu trzeba było zrobić Reset radia czego nie uczyniliśmy :wink: i cała sprawa, ale nie zaszkodziło w sumie sprawdzenie wszystkich wtyczek :decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

:hi:

można już zamawiać kalendarz klubowy: http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

gorąco zachęcam do zakupu :wink:

będzie ktoś jeszcze zamawiał :question: robi się ewentualnie jedną wysyłkę :wink:

Mariusz ja sie pisze

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

zyje tutaj ktos dzsisiaj

Opublikowano
  • Autor

ja zyje wrocilem z silki

ale kalendarza nie zamawiam :) nie podoba mi sie :D a szczegolnie okladka :D

taaaa wiem moglem zrobic lepsze :)

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

i jak tam - była siła :question:

Opublikowano
  • Autor

no pewnie 20 min rowerka klata barki i brzuch :D

Opublikowano
no pewnie 20 min rowerka klata barki i brzuch :D

ja byłem wczoraj - po 40 min. odpadłem :facepalm: no normalnie nie dałem rady :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

taki po naszemu zgierskiemu Indoor cycling :decayed:

Opublikowano

Mariusz to jak robimy z przesylka bo w sumie do nas to idzie 6 jak narazie bo nie wiem ile mu przelewac

Opublikowano
Mariusz to jak robimy z przesylka bo w sumie do nas to idzie 6 jak narazie bo nie wiem ile mu przelewac

wstrzymajmy się jeszcze kilka dzionków - doklepiemy wszystko po weekendzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

myslicie ze to plagiat ??

post-20747-1406905712,1141_thumb.jpg

i dam sobie glowe uciac ze to pierwsze bylo pierwsze :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

post-20747-1406905711,9716_thumb.jpg

Opublikowano

Francuskie auta są dobre tylko dla użytkowników, ale nie dla mechaników - 407 dwumas + rozrząd = zło! ;D

Opublikowano
  • Autor

:wink:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Bartas nie spij :D

Opublikowano

jestem, poszedłem się napić bo mnie melancholia dopadła

Opublikowano
  • Autor

Hehe starosc :) ;p

Opublikowano
  • Autor

Hehe starosc :) ;p

Opublikowano

:hi:no to od nowa zaczynamy

Opublikowano
  • Autor

Hehe starosc :) ;p

Arbajt arbajt

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Witamy prezesa w jakze sloneczny i piekny lodzki poranek :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.