Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie Karola przyjedzie w niedziele ;)ktos chetny by poznac ?

:good::good::good:

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

mieć okazję uścisnąć dłoń łódzkiej gwiazdy - Bezcenne :wink: :wink: :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Również bry;)

Opublikowano

Magdalenah strąbiona dziś ok 12.40 na Musierowicza ale nie widziała Miśka :grin:

Opublikowano

strasznie wieje nuda w ten sobotni dzien :nuda::nose:

Opublikowano

No siemka, zaproszenie przyjete:)

Opublikowano
strasznie wieje nuda w ten sobotni dzien :nuda::nose:

za robote się weź - jakieś przed świąteczne porządki czy coś :decayed: albo ewentualnie :dance2::ad::sexinbed::beach:

Opublikowano
No siemka, zaproszenie przyjete:)

:git: chyba jestes pierwsza osoba ktorej napisalem w newbie ze zapraszamy na spoty lodzkie i sie odezwala :decayed:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

strasznie wieje nuda w ten sobotni dzien :nuda::nose:

za robote się weź - jakieś przed świąteczne porządki czy coś :decayed: albo ewentualnie :dance2::ad::sexinbed::beach:

juz dzisiaj bylem zawiezc na dzialke busa palet :wink: porzadki jeszcze za wczesnie :grin: a :sexinbed: nie ma z kim bo Ewusia w kamieniolomach dzisiaj bo dorabiaja wiglie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

Klysiu Ty jakies klucze tam masz na magazynie czy trzeba ze soba zabrac ?? :P

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Klysiu Ty jakies klucze tam masz na magazynie czy trzeba ze soba zabrac ?? :P

jakies tam mam ale wiesz to nie warsztat DJ :grin: powiedz co potrzebujesz :whistling: albo dla pewnosci jak masz to wez i nie bedzie pozniej problema :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem co to za rozmiar w sumie klucz nasadowy by odkrecic wycieraczki

nasadek akurat nie mam :/

Opublikowano

Spoczko, czyli aktualnie, gdzie kiedy i ktorej sie stykacie?

Opublikowano
nie wiem co to za rozmiar w sumie klucz nasadowy by odkrecic wycieraczki

nasadek akurat nie mam :/

no jakies plaskie,oczka,lamane oczkowe mam takze powinismy dac rade :wink:

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Spoczko, czyli aktualnie, gdzie kiedy i ktorej sie stykacie?

kazda niedziela o godz.18.oo teraz jest zima to zjezdzamy sie w Porcie Łódź koło gokartów :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Klysiu Ty jakies klucze tam masz na magazynie czy trzeba ze soba zabrac ?? :P

Przepraszam, czy dziś jest spot i rezanie u klysia w warsztacie :question::decayed::naughty:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Klysiu Ty jakies klucze tam masz na magazynie czy trzeba ze soba zabrac ?? :P

Przepraszam, czy dziś jest spot i rezanie u klysia w warsztacie :question::decayed::naughty:

dzisiaj to nie ale we wtorek juz tak :decayed: zajedzaj do mnie do roboty kazda para rakl sie przyda bo mamy w uj rezania :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mario we wtorek :) tylko godzine musimy dograc a 22 werte squosh :)

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Klysiu Ty jakies klucze tam masz na magazynie czy trzeba ze soba zabrac ?? :P

Przepraszam, czy dziś jest spot i rezanie u klysia w warsztacie :question::decayed::naughty:

dzisiaj to nie ale we wtorek juz tak :decayed: zajedzaj do mnie do roboty kazda para rakl sie przyda bo mamy w uj rezania :grin:

we wtorek to ja będę miał roboty do ...uja - więc każde rezanie - nawet u siebie :decayed: nie wchodziło by w grę.

Ale w niedługim czasie będę rezał - czekam tylko na graty :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A co bedziesz rezal rezaczu ? Na lato zrobimy dokument o Tobie i Twojej myszy :):D

Opublikowano

aaaaaaaaaa takie tam :whistling: graty przylecą to pokaże :decayed: ale nic specjalnego - możesz być spokojny :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.