Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wala mi się przecież wolna;]

DJ, szykuj podnośnik. Heble na tył wskakują ;]

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale narod zapracowany przed swietami:decayed:

Opublikowano
ale narod zapracowany przed swietami:decayed:

który naród chyba chiński :grin:

Opublikowano

pocas - jutro może ogarniemy heble - będę działał z hondą, ale nie wykluczam, że po wieczór da radę;)

Opublikowano

Spokojnie. Jeszcze tarcz nie dostałem. Chciałbym pierwej zrobić z tyłu elektrykę. Powinno w tym tygodniu wszystko przyjść co potrzeba.

Opublikowano

elektryka to ZUO;p schematy trzeba zczaić, bo jeszcze moduł komfortu po drodze...

Opublikowano

Zuoooooo. Oby nie było czerwonych kabli!!!

Opublikowano

z czarnym paskiem...

Opublikowano

Jak pamięta ;]]]

Opublikowano

panowie czy to swoje pierdolamento mozecie wylewac gdzie indziej :grin: bo tutaj jest watek Łódzki i tu sie nie spamuje o d*pie maryni i jakis kablach :polew:

Opublikowano
panowie czy to swoje pierdolamento mozecie wylewac gdzie indziej :grin: bo tutaj jest watek Łódzki i tu sie nie spamuje o d*pie maryni i jakis kablach :polew:
:grin::grin:
Opublikowano

d*pa do d*py;p

U mnie było trochę inaczej zrobione;)

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Audi A4 i moje modyfikacje->Galeria

Obecny właściciel jeszcze nie widział;D

Opublikowano

to calkiem pozadnie byl rozdupcony :whistling:

Opublikowano

tak po prawdzie, to gorzej wyglądało, niż było w rzeczywistości, dzięki czemu w dobrych pieniądzach go kupiłem;]

Opublikowano
  • Autor

ja pier**le ale rzezba :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Dj teraz dopiero lukalem tel :D hehe 1 do 1 zacnie :P wreszcie mi sie udalo :D

Kurde kleju do szyby nadal brak i c**jek z allegro nie odpisuje ehhhhh czuje ze umoczylem

Opublikowano
ja pier**le ale rzezba :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Dj teraz dopiero lukalem tel :D hehe 1 do 1 zacnie :P wreszcie mi sie udalo :D

Kurde kleju do szyby nadal brak i c**jek z allegro nie odpisuje ehhhhh czuje ze umoczylem

Jak tam zakładzik Panowie :whistling: bo nie ukrywam, jako przecinający to bym się wódeczki napił :whistling::grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

wygralem :decayed::decayed::decayed::decayed: :banan::banan::banan:

Opublikowano
wygralem :decayed::decayed::decayed::decayed: :banan::banan::banan:

No i git majonez - Seba stawia :kox::banan::grin::kox::banan::grin:

Opublikowano

podlaczylem dzisiaj vag-a i mam taki blad

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

chlodzenie charakterystyka termostatu,przerwa w obwodzie

:wtf:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.