Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mam od domu 70km, jeden mały prom 30min, później jeszcze koło 300km i prom do danii... ten mały wczoraj odwołali do 8.00 rano, a o 8.00 miałem ten do danii, więc byłem udupiony na samym starcie (ominąć ten mały prom to +900km), wróciłem do domu po północy i przebukowałem na jutro na 16.30 ten do danii... mam nadzieje, że pogoda się w końcu ogarnie... czekałem do północy z nadzieją, że może jeden się uda przebić, bo te 300km jedzie się jakieś 5-6godzin, więc jeszcze szanse były, ale dostałem sms, że do 8.00 kaplica... w sumie dobrze, że nie kozaczyłem, bo jak dziś czytałem to na tych 300stu km w nocy utknęło prawie 500 aut i stali do rana, aż przyjechał ciężki sprzęt... ogólnie gdybym był sam to spoko, śpiwór i jazda... ale mam 8miesięczne dziecko na pokładzie... podejście numer 2 o 5.00 rano - ruszam na mały prom, a później niech się dzieje co się chce, ale w dzień raczej więcej aut jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę wkurwiony jestem... byle dobić do danii, mam łańcuchy więc nawet 50km/h ale żeby tylko k**wa jechać...

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

bo tak to ni w piz*ę ni w oko, urlop leci, a ja siedzę w bazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę wkurwiony jestem... byle dobić do danii, mam łańcuchy więc nawet 50km/h ale żeby tylko k**wa jechać...

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

bo tak to ni w piz*ę ni w oko, urlop leci, a ja siedzę w bazie...

tak to jest jak gdzies w zapiz*ziu dolnym siedziesz zamiast w ojczyznie bide z nami klepac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: bedzie :git: nic sie denerwuj , dzisiaj ciotka miala wylot do Londynu do meza o 9.oo z Modlina i odwolali loty z Modlina i autokarami zasuwali na Łódź i leciała z Lublinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę, że ten burdel co u mnie się zaczął wczoraj leci nad PL, więc szykujcie się na wiaterki po 100km/h, gołoledź, deszcz i śnieg...

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

dobra muszę jebnąć browara, jakiś film a później w kokon i byle do rana i do promu... bo ten dzień konkretnie z d*py jest... wszystko w aucie spakowane i nie wiadomo co robić... pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co jest ? Masz na imie Magda czy o co kaman z linkami ??

---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Bartas stary rowerze najlepszego :D:banan::banan::banan: stawiasz na spocie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dzisiaj spot to chyba w porcie co bo z grila uj wyjdzie przez ten deszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia pomarańczy, niech ci dziś Asia jak nigdy zatańczy. Stófka :good::good::good:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Panda z Teksasu może cię zainteresuje :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/elementy-zabudowy-caraudio-audi-a4-b6-b7-avant-sedan-255003/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dzisiaj spot to chyba w porcie co bo z grila uj wyjdzie przez ten deszcz

jaki desszcz:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...