Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Marcinku no przeciez Cie lofciam <3 :D :D :D:naughty::naughty::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe no kurde dokladnie :) i badz tu madry :)

Opublikowano

a ja Wam powiem tyle chyba ide w kime

Opublikowano
  • Autor

heheh ja cos tez jakos mocy nie mam nie wiem czy ise nie zdrzemne i wstane kolo 1ej :)

Opublikowano
a ja Wam powiem tyle chyba ide w kime

ty to chyba nawet powinieneś - szacun, że w ogóle doleciałeś do Łodzi, ja bym jeszcze dogorywał :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

terminator :D :D :D

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

chce ktos moja firmowa elepe na auto ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Marcinku no przeciez Cie lofciam <3 :D :D :D:naughty::naughty::naughty:

soł słiiiiit <3 :* :naughty:

Opublikowano
terminator :D :D :D

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

chce ktos moja firmowa elepe na auto ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Poka :whistling::naughty:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

idą Święta :decayed: czyli Mikołaj

i jego pomocnice :wink:

18210310805385692739114.jpg

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Jak by co to ja zaklepuję tą po środku :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
a ja Wam powiem tyle chyba ide w kime

ty to chyba nawet powinieneś - szacun, że w ogóle doleciałeś do Łodzi, ja bym jeszcze dogorywał :decayed::grin:

nie no ogolnie to nie jest zle zawsze moglo byc gorzej, a do Łodzi musialem jakos dotrzec

Opublikowano
  • Autor
terminator :D :D :D

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

chce ktos moja firmowa elepe na auto ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Poka :whistling::naughty:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

idą Święta :decayed: czyli Mikołaj

i jego pomocnice :wink:

http://img525.imageshack.us/img525/6444/18210310805385692739114.jpg

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Jak by co to ja zaklepuję tą po środku :grin: :grin: :grin:

ja przystane na obojetnie ktora wszystkie mi podchodza i chetnie bym je zapoznal z moim reniferem rudolfem :D :D :D

wlepke powiadasz robie wlasnie pliczki ale to w sumei tylko moje logo jest :)

takie jak w stopce :)

Opublikowano
terminator :D :D :D

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

chce ktos moja firmowa elepe na auto ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

ja chem bede mial na szybe :decayed:

Opublikowano

ja przystane na obojetnie ktora wszystkie mi podchodza i chetnie bym je zapoznal z moim reniferem rudolfem :D :D :D

wlepke powiadasz robie wlasnie pliczki ale to w sumei tylko moje logo jest :)

takie jak w stopce :)

:grin: :grin: :grin:

wlepa będzie do pomacania na żywo to pomyślimy :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

aaa ale nie jest kolorowe jest cale czarne

Opublikowano
aaa ale nie jest kolorowe jest cale czarne

to chyba nawet lepiej :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dla Ciebie moze i tak na Twoj kolor :)

ale spoko moze srebrne zrobie :)

kurde wiecie ze srefa 11 na TTV wlasnie potwierdzila ze w piatek bedzie koniec swiata ?? !!!!

:shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
:shock3::shock3::shock3:
Opublikowano

a wiecie co Wam na to powiem ide w kime do jutra narazie

Opublikowano
a wiecie co Wam na to powiem ide w kime do jutra narazie

spokojnej Tomciu :wink::hi:

Opublikowano
no dla Ciebie moze i tak na Twoj kolor :)

ale spoko moze srebrne zrobie :)

kurde wiecie ze srefa 11 na TTV wlasnie potwierdzila ze w piatek bedzie koniec swiata ?? !!!!

:shock3::shock3::shock3::shock3:

k**wa a ja dopiero zalozylem fb

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.