Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
potwierdzam

ludzie wykupia wszystko wszysstko to co nie szlo a teraz i tak pojdzie paranoja w markietach to juz jest przegiecie

w niedziele na spota to czuje ze miejsca nie nzjadziemy na parkingu...

Pewnie będzie masakra ,już z resztą wczoraj była... Dlatego ja po reszte pierdół jade do tesco na pojezierska o 12 w nocy ,nikt nie jest chyba tak szalony żeby robić zakupy o tej porze :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bylem w realu kolo 15 to w sumie w sklepie w wuj osob ale sporo kas czynnych ze szybko szlo a tam gdzie my stajemy ochrona pilnowla miejsca dla autobusow:decayed:

Opublikowano

no jutro to masakra na kazdym markecie bedzie wiec moze czas pomyslec na jutrzejszy spot o jakims innym miejscu :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

:arrow2:WEEKEND - Ona Tańczy Dla mnie - Ubytek Dubstep Remix - YouTube!

jebni bassem synu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no chyba trzeba pomyslec o innym miejscu tylko o jakim

Opublikowano

moze M1 :naughty: albo kaloryfer :whistling:

Opublikowano
albo kaloryfer :whistling:

Że gdzie? :decayed:

Opublikowano

no taki na brzuchu :D

Opublikowano
albo kaloryfer :whistling:

Że gdzie? :decayed:

no to jest kolo lagiewnik z ul.strykowskiej skrecasz w ul.wycieczkowa pociskasz prosto az po prawej stronie ujrzysz parking :decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

czyli co nikt nie bierze udzialu w dyskusji jaka miejscowe obrac :whistling: znowu musze podjac decyzje za was :grin:

Opublikowano

Panie prezesie gdzie Pan wskaze tam sie zjawie a teraz ide grac dalej :decayed:

Opublikowano
Panie prezesie gdzie Pan wskaze tam sie zjawie a teraz ide grac dalej :decayed:

:decayed: panie Tomku takich ludzi nam trzeba bedzie pan teraz dyrektorem regionalnym :decayed:

Opublikowano

port będzie git;D to po pierwsze - po drugie - jak nie port, to się gdzieś śmignie;] Ja i tak proponuję Lublinek, nad stawem, tylko pytanie - jak tu skołować karpia i go opitolić na ognisku? :D

Opublikowano

My wiemy ze kaloryfer jest blisko zgierza ale bez przesady;p;p

Opublikowano

jako nowo mianowany dyrektor regionalny stwierdzam ze nie wiem czy w porcie bedzie gdzie stanac, osoboscie unikal bym parkingow przy marketach i centrach handlowych ale to tylko moje zdanie

Opublikowano
jako nowo mianowany dyrektor regionalny stwierdzam ze nie wiem czy w porcie bedzie gdzie stanac, osoboscie unikal bym parkingow przy marketach i centrach handlowych ale to tylko moje zdanie

popieram panie dyrektorze :decayed: dzisiaj miałem przyjemność tam być normalna masakra :thumbdown:

Opublikowano

moze pod infosysem na przeciwko galerii?

Opublikowano
moze pod infosysem na przeciwko galerii?

no w sumie tam powinno byc miejsce i jak Seba chce jakies foty robic to galeria jest jakos tam ubrana wiec moze to jakos fajnie sie komponowac

Opublikowano
  • Autor

hmm to w sumie ciekawa propozycja jest :) i bedzie jakas sceneria do pstrykniecia czegos :)

Opublikowano
moze pod infosysem na przeciwko galerii?

za tak nie zly pomysł mianuje cie od dzisiaj koordynatorem ds. nadzwyczajnych :decayed:

Opublikowano

ja jako dyrektor regionalny zatwierdzam propozycje :decayed:

Opublikowano
ja jako dyrektor regionalny zatwierdzam propozycje :decayed:

:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.