Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam

ludzie wykupia wszystko wszysstko to co nie szlo a teraz i tak pojdzie paranoja w markietach to juz jest przegiecie

w niedziele na spota to czuje ze miejsca nie nzjadziemy na parkingu...

Pewnie będzie masakra ,już z resztą wczoraj była... Dlatego ja po reszte pierdół jade do tesco na pojezierska o 12 w nocy ,nikt nie jest chyba tak szalony żeby robić zakupy o tej porze :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SpongeBob

ja bylem w realu kolo 15 to w sumie w sklepie w wuj osob ale sporo kas czynnych ze szybko szlo a tam gdzie my stajemy ochrona pilnowla miejsca dla autobusow:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro to masakra na kazdym markecie bedzie wiec moze czas pomyslec na jutrzejszy spot o jakims innym miejscu :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

:arrow2:WEEKEND - Ona Tańczy Dla mnie - Ubytek Dubstep Remix - YouTube!

jebni bassem synu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kaloryfer :whistling:

Że gdzie? :decayed:

no to jest kolo lagiewnik z ul.strykowskiej skrecasz w ul.wycieczkowa pociskasz prosto az po prawej stronie ujrzysz parking :decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

czyli co nikt nie bierze udzialu w dyskusji jaka miejscowe obrac :whistling: znowu musze podjac decyzje za was :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie prezesie gdzie Pan wskaze tam sie zjawie a teraz ide grac dalej :decayed:

:decayed: panie Tomku takich ludzi nam trzeba bedzie pan teraz dyrektorem regionalnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

port będzie git;D to po pierwsze - po drugie - jak nie port, to się gdzieś śmignie;] Ja i tak proponuję Lublinek, nad stawem, tylko pytanie - jak tu skołować karpia i go opitolić na ognisku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

jako nowo mianowany dyrektor regionalny stwierdzam ze nie wiem czy w porcie bedzie gdzie stanac, osoboscie unikal bym parkingow przy marketach i centrach handlowych ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowo mianowany dyrektor regionalny stwierdzam ze nie wiem czy w porcie bedzie gdzie stanac, osoboscie unikal bym parkingow przy marketach i centrach handlowych ale to tylko moje zdanie

popieram panie dyrektorze :decayed: dzisiaj miałem przyjemność tam być normalna masakra :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
moze pod infosysem na przeciwko galerii?

no w sumie tam powinno byc miejsce i jak Seba chce jakies foty robic to galeria jest jakos tam ubrana wiec moze to jakos fajnie sie komponowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to w sumie ciekawa propozycja jest :) i bedzie jakas sceneria do pstrykniecia czegos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pod infosysem na przeciwko galerii?

za tak nie zly pomysł mianuje cie od dzisiaj koordynatorem ds. nadzwyczajnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...