Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A kolega w dipie to sie udziela a na lodzkie wejsc mu sie nie chce no :P

Opublikowano

wchodzę, wchodzę ale zazwyczaj tylko poczytam i spadam :) bo jak widzę kolejny wątek muzyczny to nie komentuje :P

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

felgi odebrane zobaczymy jak na aucie beda wygladac

http://s14.postimage.org/anur5hxf1/2013_01_28_204.jpg

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

jakos dupna ale zdjecie z telefonu w kompletnej ciemnosci :kwasny:

co to za rozmiar i czemu tak zmęczone oponki :P ?

Opublikowano
  • Autor

ze tak powiem o jebaaaaaaaaaaaaaaaaany :)

Co Pana najbardziej denerwuje- -) - YouTube

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

72972_457754360946099_2056905240_n.jpg silaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:slina::slina::slina:

Opublikowano

sila masa wyjebanie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

nic mi sie nie chce zimno mi i chyba mnie rozklada jakies gowno :(

Kurde nie wiem czy pojde na paletki jutro :( na ktora mamy ??

na 19.00 ja właśnie też nie wiem czy sie ywrobie bo teraz na to mieszkanie jezdze z Ewcia i robie zakupy a to widelec ato talerzyki itd. :kox:

o to ja Cie podziwiam bo ja to po godzinie chodzenia po sklepie jestem strzebkiem nerwow i juz sie zbieram do wyjscia

ale jak sie kupuje dla siebie tez gadzety zeby byly w chalupie to jakos mnie tak Ewcia nie wk***ia na tych zakupach :grin:

Typowe :D moj tez tak ma :grin: ale jak juz te swoje gadżety zakupi to resztę sklepów biegiem zaliczam :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

hej :hi:

:hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
:siema: 18 lutego ide do nowej pracy :decayed:
Opublikowano
:siema: 18 lutego ide do nowej pracy :decayed:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

uuu gratki Tomus :) a co to przypucujesz sie ?? :D

Czesc Madziu :)

Opublikowano
uuu gratki Tomus :) a co to przypucujesz sie ?? :D

Czesc Madziu :)

BROWAR ŁÓDZKI :decayed:

Opublikowano
uuu gratki Tomus :) a co to przypucujesz sie ?? :D

Czesc Madziu :)

BROWAR ŁÓDZKI :decayed:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::polew:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

uuu gratki Tomus :) a co to przypucujesz sie ?? :D

Czesc Madziu :)

Cześć Sebciu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

:naughty:

co dobrego ??

Klysiu powaga ???

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

:naughty:

co dobrego ??

Klysiu powaga ???

eheś teraz bede browarnikiem :decayed:

Opublikowano
wchodzę, wchodzę ale zazwyczaj tylko poczytam i spadam :) bo jak widzę kolejny wątek muzyczny to nie komentuje :P

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

felgi odebrane zobaczymy jak na aucie beda wygladac

http://s14.postimage.org/anur5hxf1/2013_01_28_204.jpg

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

jakos dupna ale zdjecie z telefonu w kompletnej ciemnosci :kwasny:

co to za rozmiar i czemu tak zmęczone oponki :P ?

17" a opony to maja poltora sezony i to sa tylne nie chcesz widziac jak przednie wygladaly :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:

:naughty:

co dobrego ??

Klysiu powaga ???

eheś teraz bede browarnikiem :decayed:

mocno :D to ja poprosze karto Okocimka mocnego :) do BT :P

Opublikowano

jakas wycieczke bys zorganizowal z degustajca i zwiedzaniem... z naciskiem na degustacje:decayed:

Opublikowano

A mówił Ci ktoś że w browarach to trochę śmierdzi? :naughty: Poważnie mówię :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

będę zamawiał 1 puszkę Plastidipa od vario - nie chce ktoś przy okazji, zrobiło by się jedną przesyłkę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.