Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no no kawalek zacny

:D

a tu cieply towar od Tedzika :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://s3.postimage.org/s7bxkgy5r/mojewiz.jpg

a to stoisko ktore dzisiaj bylo na targach

http://s17.postimage.org/cjg0wb3iz/20130206_104132.jpg

:eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

:hi:

Może macie spółę o której nie wiesz ewentualnie spodobała im się twoja kolorystyka :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

Czy może ustaliłem jakieś "paletki" ziombalu :question: :question:

Opublikowano
  • Autor

oo tak zapomnialem napisac :)

oczywiscie paletki sa na wtorek 12/02 na 20 :) na bank :)

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

hehehehe no kurde tamto stoisko a zobacz moja stopke do kazdej wiadomosci

hehehe ja pierdzole :) z tego co widzialem oni sa od pazdziernika zeszlego roku

moje logo smiga rok dluzej ehhhh kurde :) ale moze to milo byc dla kogos inspiracja :)

Opublikowano

:hi:

u mnie w domu tez był szpital ostatnio, najpierw małżonka przytargała wirusa, obecnie skończyło się u niej to zapaleniem oskrzeli, w między czasie zaraziła juniora (katar, kaszel) ale już mu w sumie przeszło, ja trzymałem się najdłużej opornie :) tylko 2 dni kataru miałem :)

Opublikowano

A ja mam w d*pie choroby;D Wódkę trzeba żłopać i się konserwować:D Podstawą są działania prewencyjne;p

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

hahahahahahahah no ciekawe zapowiada sie calkiem zabawnie

Być jak Kazimierz Deyna (2012) zwiastun nr 1 - YouTube

moze w koncu zrobia dobra komedie jak kiedys ;)

chociaz bylem ostatnio na filmie sep i musze przyznac ze calkiem dobry choc ewidentnie sceny ujecia kady zerzniete zywcem z amerykanskiego kina

ale w koncu inny film inaczej zrobiony niezly polecam :)

Opublikowano

Wiecie, co robią mechanicy subaru po godzinach?

Rozkręcają imprezę :banan::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor
Wiecie, co robią mechanicy subaru po godzinach?

Rozkręcają imprezę :banan::polew:

chyba Ty :P;)

Opublikowano

czlowiek pospal ale energii i tak nie przybyło

Opublikowano
czlowiek pospal ale energii i tak nie przybyło

musisz sieknac 100 ml :decayed:

Opublikowano
czlowiek pospal ale energii i tak nie przybyło

musisz sieknac 100 ml :decayed:

co Ty 100ml to sie reki nie oplaca podnosic ale jutro stolyca wzywa wiec pewnie cos kapnie :)

Opublikowano
czlowiek pospal ale energii i tak nie przybyło

musisz sieknac 100 ml :decayed:

co Ty 100ml to sie reki nie oplaca podnosic ale jutro stolyca wzywa wiec pewnie cos kapnie :)

ty regularny degustatorze :grin:

Opublikowano

przyszly tydzien wolny bo nie jade do warszawy ale za dwa tygodnie juz tak

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

hahahahahahahahhaahaha prosze jakich sprzedawcow mamy w komputerowych sklepach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:LiveLeak.com - Handling Robbers - The Polish Way

bandziory pierwsza klasa szkoda ze dzwieku nie ma :D

Opublikowano

Panowie, potrzebuje lakiernika, która opierdoli mały kawałek zderzaka pędzlem tak by wyglądało na trzy zdrowaśki ok :]

Opublikowano
Panowie, potrzebuje lakiernika, która opierdoli mały kawałek zderzaka pędzlem tak by wyglądało na trzy zdrowaśki ok :]

jedź do Rumuni

:arrow2:

Rumuński lakiernik - Sadistic.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.