Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja juz 3 tydzien czekam

:/

W kinie:

- Dwa bilety...

- Hobbit?

- Nie, żona....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:siema:

dziś ostatni dzień w robocie i urlopik w górach:banan:

apropo fury pocasa ,czy z B6 podejdzie coś do B5? :decayed: a tak powaznie to wpadłem w kompleksy jak tego furacza zobaczyłem :slina:

zwykły czarny parch na 16" :grin:

Ale kolorowy FIS bym np przygarnął :naughty: Fotele moze też :naughty: DJ ,porezamy trochę dzisiaj?:naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

kilerow dwoch mesje szaaaaa kal :)

daj sobie spokooj u Pocasa wali dziwkami w aucie :D;)

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

ja bym nie chcial wozic dziwek w swoim...

nie wiecej niz 5 :D bo ciasno a i nie ogarne 6 na raz :polew::polew::polew::polew::polew::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Wezme coś co nie pachnie dziwkami, tylko teraz pytanie czy znajdę coś takiego:grin:

Co sie śmiejesz z mojego nicka ,uzywam go już od kilku lat tyle że w innym klubie i przesiąknąłem nim niczym auto pocasa zapachem dziwek :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe smieje sie bo ze 2 dni temu ogladalem kilerow dwoch :) i mi sie przypomnialo mysje sza kal :D

no i caly misterny plan w piz*u :D hehehe ;)

Opublikowano

" i to ma być ten twoj nie zawodny szakal " :grin::decayed:

Opublikowano

Nie ma to jak stara ,dobra polska komedia:wink: A jeszczy był film "Szakal" z Brucem Willisem ,też niezły:decayed:

Opublikowano

" ja jestem Szachal z Afrika " :grin:

Opublikowano

a ja się witam i idę się upajać zapachem spalin oraz świeżego motula:D Dziwkę sobie później w aucie powącham;D

Opublikowano
a ja się witam i idę się upajać zapachem spalin oraz świeżego motula:D Dziwkę sobie później w aucie powącham;D

wcześniej wąchniesz starego motula i pomacasz ameliniową miske :decayed: Tak w ogóle to masz ten magiczny śwaks to uszczelnienia misek ,bo zapomniałem wczoraj zapytać ? :decayed:

Opublikowano

mam, jak wystarczy, to super, a jak nie, to w pabianicach będzie;) siachal z Afrychi....:banan:

Opublikowano

Ja właśnie miałem w domu to uszczelnienie Reinza gdzieś i zapomniałem wziąć na wszelki wypadek :facepalm: Pany ,ja nie z Afrika ,ja być from Aleksandria:kox:

Opublikowano
Ja właśnie miałem w domu to uszczelnienie Reinza gdzieś i zapomniałem wziąć na wszelki wypadek :facepalm: Pany ,ja nie z Afrika ,ja być from Aleksandria:kox:

nie myl mieścin Aleksandria jest przed Ozorkowem :decayed: i tam rozlewaja wode dla biedronki :naughty:

Opublikowano

Że taka woda w Biedrze jest to wiedziałem ,ale że źródełko mają pod Ozorkowem to juz nie :decayed:

Opublikowano
Że taka woda w Biedrze jest to wiedziałem ,ale że źródełko mają pod Ozorkowem to juz nie :decayed:

:decayed: tez sie dowiedziałem nie dawno

Opublikowano

a ja wrocilem z roboty i teraz pakowanie i do stolycy trzeba leciec, ale pojade autem to moze bedzie motywacja zeby mniej pic :decayed:

Opublikowano
a ja wrocilem z roboty i teraz pakowanie i do stolycy trzeba leciec, ale pojade autem to moze bedzie motywacja zeby mniej pic :decayed:

:grin: najwyzej zostaniesz dzien dluzej :grin:

Opublikowano
a ja wrocilem z roboty i teraz pakowanie i do stolycy trzeba leciec, ale pojade autem to moze bedzie motywacja zeby mniej pic :decayed:

:grin: najwyzej zostaniesz dzien dluzej :grin:

nie no mam plan wrocic jutro po egzaminach

Opublikowano
a ja wrocilem z roboty i teraz pakowanie i do stolycy trzeba leciec, ale pojade autem to moze bedzie motywacja zeby mniej pic :decayed:

:grin: najwyzej zostaniesz dzien dluzej :grin:

nie no mam plan wrocic jutro po egzaminach

i ty wierzysz w to co mowisz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.