Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
może w branży porno? :grin:

z murzynami :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
może w branży porno? :grin:

z murzynami :decayed::naughty:

z murzynkami lepiej :wink: nie ma jak różowa fuga na czarnych płytkach :polew:

Opublikowano
może w branży porno? :grin:

z murzynami :decayed::naughty:

z murzynkami lepiej :wink: nie ma jak różowa fuga na czarnych płytkach :polew:

:grin:

Opublikowano

a ja dzisiaj pojechalem do takiej firmy z ktora wspolpracuje od dawna i zgadnijcie kogo spotkalem Bruna :decayed:

Opublikowano
a ja dzisiaj pojechalem do takiej firmy z ktora wspolpracuje od dawna i zgadnijcie kogo spotkalem Bruna :decayed:

checka przyjechal gasic :grin:

Opublikowano
  • Autor

hahahaah grubo :D

dales mu buziaka ?? :D

Opublikowano
a ja dzisiaj pojechalem do takiej firmy z ktora wspolpracuje od dawna i zgadnijcie kogo spotkalem Bruna :decayed:

a to ja go w firmowym na Orlenie spotkałam :D:hi: bry

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

heh tak tak na forum pisze w przerwach :)

w przerwach gdzie jezdzisz na spoty i gadasz glupoty o jakims wbijaniu meskiego pracia na pierwszej randce :grin:

:shock3: już na pierwszej ? Seba bys się wstydził...:polew:

Opublikowano
a ja dzisiaj pojechalem do takiej firmy z ktora wspolpracuje od dawna i zgadnijcie kogo spotkalem Bruna :decayed:

a to ja go w firmowym na Orlenie spotkałam :D:hi: bry

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

heh tak tak na forum pisze w przerwach :)

w przerwach gdzie jezdzisz na spoty i gadasz glupoty o jakims wbijaniu meskiego pracia na pierwszej randce :grin:

:shock3: już na pierwszej ? Seba bys się wstydził...:polew:

stary zboczeniec mowilismy mu ze to nie ladnie ale on sie upiera ze tak trzeba :decayed::grin:

Opublikowano
a ja dzisiaj pojechalem do takiej firmy z ktora wspolpracuje od dawna i zgadnijcie kogo spotkalem Bruna :decayed:

a to ja go w firmowym na Orlenie spotkałam :D:hi: bry

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

heh tak tak na forum pisze w przerwach :)

w przerwach gdzie jezdzisz na spoty i gadasz glupoty o jakims wbijaniu meskiego pracia na pierwszej randce :grin:

:shock3: już na pierwszej ? Seba bys się wstydził...:polew:

stary zboczeniec mowilismy mu ze to nie ladnie ale on sie upiera ze tak trzeba :decayed::grin:

Seba to mial wczoraj duzo na zlocie tlumaczone :D

Opublikowano

Kanu a może na niańkę małego mnie chcesz :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehehe Madzia na na co czekac :D hheheeh Klysiu to mial takie powiedzenie ale troche mi wstyd go powtarzac ze cos sie wbija jakos :P

Opublikowano
hehehe Madzia na na co czekac :D hheheeh Klysiu to mial takie powiedzenie ale troche mi wstyd go powtarzac ze cos sie wbija jakos :P

:decayed: to jest staropolskie porzekadło :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
hehehe Madzia na na co czekac :D hheheeh Klysiu to mial takie powiedzenie ale troche mi wstyd go powtarzac ze cos sie wbija jakos :P

:decayed: to jest staropolskie porzekadło :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
hehehe Madzia na na co czekac :D hheheeh Klysiu to mial takie powiedzenie ale troche mi wstyd go powtarzac ze cos sie wbija jakos :P

:decayed: to jest staropolskie porzekadło :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

DJ tez je zna moze potwierdzic :decayed:

Opublikowano

pozwolę sobie przypomnieć: 0:48 :decayed:

Opublikowano
pozwolę sobie przypomnieć: 0:48 :decayed:

aleś ty ordynarny :grin:

Opublikowano

bo wiesz...zgrywam przystojniaka, a potem wbijam;p

pozwolę sobie przypomnieć: 0:48 :decayed:

aleś ty ordynarny :grin:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
  • Autor

no jebne jeszcze bardziej zaraz

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.