Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tyle tematów dziennie poruszacie, że ciężko się wkleić z czymś : d dobranoc ; )

Opublikowano
  • Autor

no to sie kuzwa wkleiles :D hehehehehe

bylo pisac wczesniej :P;) a nie sie tak czajnikujesz tu nie byja :) pomagaja :D

Opublikowano
no to sie kuzwa wkleiles :D hehehehehe

bylo pisac wczesniej :P;) a nie sie tak czajnikujesz tu nie byja :) pomagaja :D

No już myślałem, że mnie nikt nie rozssmieszy przed snem - Seba nie docenialem cię :grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew:

polecam sie oczywiscie :P

Czekajac na Sobote czyli Realia polskiej wsi - YouTube

gruby material jak ktos nie widzial :) nokaaaaaaaaaaaaaut k**wa :D

Opublikowano

seba to kiedy idziemy do nokautu :D

Opublikowano

cojapacze....dotrwałem do 0.52 - niedługo cała warszawka się będzie bawić w nokaucie;p

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

hhhaahah no :D nokaut rzadzi :D

siema siema :hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

jakby ktos korzystal z uslug rzecznika praw konsumenta pana monety zaznaczam ze pan jest tepa cipowata pipa grochowa zeby nie napisac ze jest piz*a a nie rzecznik ehhhh

i od rana juz mi podniosl pedal cisnienie k#@$@

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

aaa wypije sobie kawke i go telefonicznie pojade :D musi mi ulzyc no :D

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

a juz mialem orac tutaj no kurde Klysiu Ty to jak dzin normalnie :D tylko lampy nie tarlem :polew::polew::polew::decayed:

Opublikowano
a juz mialem orac tutaj no kurde Klysiu Ty to jak dzin normalnie :D tylko lampy nie tarlem :polew::polew::polew::decayed:

bo ja nie wylatuje z lampy tylko torby :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

ale mam lenia ja jebie :facepalm:

Opublikowano
ale mam lenia ja jebie :facepalm:

a ja wlasnie musze do zgierza leciec

Opublikowano

:hi: ja też lecę do Zgierza....po 16:00:grin:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

no dzis byl jego dzien ewidentnie a j**any sie ze mnie ta smial ze prawie plakal no :D heheheheh

ale nic mi nie szlo no nic k**wa :D

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Klysiu Ty masz twarzoksiazke czy Tobie tez wy***rdolila cale archiwum rozmów tych takich pw z ludzmi ???

czy tylko u mnei c**j strzelil wszystkie rozmowy z moimi dziwkami :D i klientami ?? :D

nie no od kad jest nowe forum wszystkie pw mam

łosz k** z dziwkami ?! ja ani jedno ani drugie .....podesłać ci zapis naszych rozmów ? :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

a ja juz wrocilem :decayed:

Magda wpadne jutro do Ciebie ale Janek sie lookal na mnie co ja tu robie :grin:

Opublikowano

ale nie pytał o nic.....:decayed:

Opublikowano
ale nie pytał o nic.....:decayed:

no i ma szczescie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi: ja też lecę do Zgierza....po 16:00:grin:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

no dzis byl jego dzien ewidentnie a j**any sie ze mnie ta smial ze prawie plakal no :D heheheheh

ale nic mi nie szlo no nic k**wa :D

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Klysiu Ty masz twarzoksiazke czy Tobie tez wy***rdolila cale archiwum rozmów tych takich pw z ludzmi ???

czy tylko u mnei c**j strzelil wszystkie rozmowy z moimi dziwkami :D i klientami ?? :D

nie no od kad jest nowe forum wszystkie pw mam

łosz k** z dziwkami ?! ja ani jedno ani drugie .....podesłać ci zapis naszych rozmów ? :polew::polew::polew::polew:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ale napisalem heheheh :) nie no bo mi zginely te z tamtymi tylko, nasze sa oczywiscie wszystkie dlatego pisalem :P;)

gupio mi teraz :P przepraszam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.