Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Misiek za łopate i klata plecy barki przed domem :)

:facepalm: było wczoraj 2 godz. i dziś to samo - dlatego mam już dość :facepalm: :facepalm: :facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Misiek po czesci Cie rozumiem ale co gorsza ten j**any puch nie przestaje sypac ja myslalem ze od jutra pojde do roboty a tu takiego wuja moze w maju pojde

tylko pozazdrościć - ja już jutro muszę jeździć :kwasny:

Opublikowano
Misiek po czesci Cie rozumiem ale co gorsza ten j**any puch nie przestaje sypac ja myslalem ze od jutra pojde do roboty a tu takiego wuja moze w maju pojde

tylko pozazdrościć - ja już jutro muszę jeździć :kwasny:

nie no u mnie nic nie robia bo zarzad drog ich nie chce nigdze wpuscic przy takich warunkach, co do jazdy to tez musze skoczyc w pare miejsc ale to wszystko

Opublikowano
  • Autor

wiosna potrzebuje pomocy jedzmy snieg ;)

Opublikowano

Lepiej powiedz czy na sanki idziesz :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

jade wlasnie na termy do uniejowa wygrzac dupsko :D

Opublikowano
jade wlasnie na termy do uniejowa wygrzac dupsko :D

o prosze taki to pozyje

Opublikowano
jade wlasnie na termy do uniejowa wygrzac dupsko :D

Uważaj na kontrole 3 dni temu jak byłem to 4 kontrole po drodze stały hehe a to raptem 60 km:grin:

Opublikowano
ale nudy robimy dzisiaj zlota:P

no ja bym podleciał :grin::polew: to o której :decayed:

Seba jak tam w Uniejowie :question:

Opublikowano
  • Autor

w uniejowie hmmm

spoko w sumie

sauny fajne :) mozna sie powygrzewac

baseny hmmmm

atrakcja bo dzis snieg i zimno mozna na dwor wyplynac

a tak ... sauny lepsze :) i mozna sobie w zimny poplywac i w roznych polatac

i komora lodowa calkiem fajna :D Klysiu syty pieka :D hhehe :D :D :D

ogolnie pozytywnie bardzo :) chetnie pojade tam po raz kolejny :)

w lato bedzie lepiej bo zjezdzalnei beda czynne :)

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

:decayed:

Opublikowano

:hi:

czyli wrażenia takie jak u mnie :grin: ja byłem w lato jak był deszcz i burza - też jest wtedy fajnie na tych zewnętrznych :grin: :grin: :grin: a potem zaraz słoneczko, zjeżdżalnie ...:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:) czyli musimy kiedys ladnie tam poleciec razem :D jak ta j**ana wiosna kiedys przyjdzie :)
Opublikowano
:) czyli musimy kiedys ladnie tam poleciec razem :Djak ta j**ana wiosna kiedys przyjdzie :)

temat niezły ale ja słyszałem, że zaraz po tej zimie ma wpadać już jesień :kwasny::grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

od jutra znowu intensywne opady sniegu :D

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

od jutra znowu intensywne opady sniegu :D

i to przez cały tydzień :facepalm: może spaść do 50cm śniegu :shock3::facepalm::sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

jak ja w ten j**any snieg bede jezdzil :facepalm: czlowiek bedzie chciał pogonic to piz*y bede jechac 30 km/h :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.