Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawdziwy Polak :decayed::kox::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a jak :D gadalem wczoraj z kumplem z barcelony i mowil ze maja tam przejebane :)

nie ma roboty studenci zalegaja na ulicach :) i w polsce jest raj bo kazdy moze miec prace

hehehe a ja tak lubie barcelone i pewnie w tm roku tez tam smigne :P

Opublikowano

ej no co przeciez warunki atmosferyczne nie sprzyjaja pracy, gdyby to bylo cos na boku to jeszcze bym przemyslal sprawe ale nie w tym wypadku :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

a to dobre podejscie :P

Opublikowano
a jak :D gadalem wczoraj z kumplem z barcelony i mowil ze maja tam przejebane :)

nie ma roboty studenci zalegaja na ulicach :) i w polsce jest raj bo kazdy moze miec prace

hehehe a ja tak lubie barcelone i pewnie w tm roku tez tam smigne :P

:shock3: powaga ,czyli jednym zdaniem mamy w PL zycie jak w Madrycie :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh no tak oni zaraz przecie jebna cyckami na ziemie

tak jak grecja :/

Opublikowano
heheh no tak oni zaraz przecie jebna cyckami na ziemie

tak jak grecja :/

ciekawe kiedy na nas przyjdzie kolej :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

to ja lece do kamieniołomów :decayed: dobrze ze jest gdzie isc :banan:

Opublikowano

a ja wlasnie ostatnio czytalem wypowiedz jakiegos tam kolesia ze jedynym krajem ktory powinien wejsc do strefy euro jest Polska i zaden kraj wiecej

Opublikowano

i zamiast 1800 zł dostaniesz 400euro.... wyczes

Opublikowano
  • Autor
:facepalm:
Opublikowano

i kuzwa zaczal padac snieg :grin: a Ty masz 400 euro a chleb kosztuje 1,5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kiedys wstawialem takie ogloszenie pracy dla grafika

dzisiaj znalazlem kolejne w naszej ukochanej stolicy

zeby nie bylo ze wymyslam ... ogloszenie z wczoraj

Programista PHP i baz danych, grafik, Warszawa - 8561512 - infoPraca.pl

ja pier**le rece mi opadaja kiedy widze takie kwiatki i az chce mi sie napisac do takiej firmy ze sa skonczonymi debilami do potegi n

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

Żona do męża:

- Kochanie, może uda nam się uzbierać na tego jeepa dla mnie? Taki śliiiiczny, biały...

- Cóż - dla ssącego nic trudnego...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

pierdziele jaka pogoda

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyh :D wiosna pelna kloaka :D

Opublikowano

Witajcie narzekacze;D Puścili nas wcześniej ze szkolenia z zakresu "własna firma" - od 9-17 mam siedzieć codziennie niby;p Zdechnąć idzie, jak wykład głosi koleś, który jest pesymistą i w skrócie - pier***i o niczym, a do tego najwięcej o problemach, jakie to mogą się zdarzyć ze skarbowym, zusem, itp - generalnie chyba jakby miał powiedzieć coś od siebie, to by rzekł, żeby firmy nie zakładać;p:facepalm::polew:

Opublikowano
  • Autor

kuwa moze i ja bym sie tam z Toba przejechal

:decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Bikini Fitness 2013 - Iwona Kowalska, Alicja Tuduj, Marta Ceglarska - YouTube

Opublikowano

właśnie obejrzałem i rozważam zapisanie się na siłownię...pytanie, na której dziewczyny ćwiczą?;p

Opublikowano

ale co do pogody jezdzi sie na dobry z duzym plusem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.