Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ooo widzisz :] niejakiego Dzidka odnotowałam w świerzakach jedynie i Tomkowy rabunek ze zwrotem

czyli to co najwazniejsze juz wiesz ,a reszta to pierdzielenie o wszystki i niczym :decayed:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

nie wiem kiedy będę bo nie mam już auta DJ.......moze sie kiedyś z Misiami zabiorę jak mnie wezmą oczywiscie

daj znaka jak bedziesz chciała jechac ja cie zabiore :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok Klysiu ;)

Opublikowano
:naughty::decayed:
Opublikowano

jak pogoda dopisze to mozna sezon rozpocząc na grilla :D

Opublikowano
jak pogoda dopisze to mozna sezon rozpocząc na grilla :D

juz wczoraj Dj nas ciagnal na zakup grila ale powstrztymalismy dziada :grin:ale pewnie ze mozna cos pomyslec jakos w weekend majowy moze :naughty:

Opublikowano

mozna..mozna ale najlepiej chyba te spontany wychodzą.....bo ten wyjeżdża...temu nie pasuje ...itd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli wstepnie za tydzien grill na spocie :D

Opublikowano
mozna..mozna ale najlepiej chyba te spontany wychodzą.....bo ten wyjeżdża...temu nie pasuje ...itd :decayed:

czyli najblizsza okazja robimy grilla na spontanie :decayed:

Opublikowano

Powitać...

Opublikowano

witam

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

tak na marginesie pojechalem dzisiaj kupic letnie kapcie i chcialem Continental ContiSportContact5 ale jak mi przemily pan sprzedawca powiedzial ze stuka kosztuje 580 zl podziekowalem :decayed:

Opublikowano

Tomasz737474r043o030820808123 widziany dziś w ceglano sraczkowym focusie :decayed: przy kaliskiej

Opublikowano
witam

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

tak na marginesie pojechalem dzisiaj kupic letnie kapcie i chcialem Continental ContiSportContact5 ale jak mi przemily pan sprzedawca powiedzial ze stuka kosztuje 580 zl podziekowalem :decayed:

woła jak cygan za matke :grin: napisz do prezia on cos walczy z oponami :decayed:

Opublikowano
Tomasz737474r043o030820808123 widziany dziś w ceglano sraczkowym focusie :decayed: przy kaliskiej

zapomniales dodac ze uwalonym :D no zgadza sie bylem tam z pol dnia a dokladniej na al unii

Opublikowano

Tomek gała na 9 jest za tydzien ?? tak wogole miales mi skrzynke jaks przywiezc :P

Opublikowano
  • Autor

Jedzie dwóch księży samochodem. Nagle lizakiem przed maską macha policjant. Księża się zatrzymują i jeden z nich opuszcza szybę. Policjant salutuje i zaczyna:

- Szczęść Boże. Szukamy w okolicy dwóch pedofili...

Księża szybko zasuwają szybę i zaczynają o czymś dyskutować. Machają łapami, prawię się kłócą. W końcu się uspokoili. Odsuwają szybę i jeden mówi:

- Ok. Bierzemy tę robotę... :D

Opublikowano
  • Autor

melduje sie z centrum dowodzenia swiatem :D

Opublikowano

:bry:

mam na chacie powodz :facepalm: jakas rułka puściła i zalało cały kibel :doh:

Opublikowano
  • Autor

uuu no to slabo troche tamuj tamuj

Opublikowano
uuu no to slabo troche tamuj tamuj

sytuaja opanowana juz nie cieknie teraz tylko dodzwonic sie musze do baby co wynajmuje od niej chate co ona na to :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.