Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ooo widzisz :] niejakiego Dzidka odnotowałam w świerzakach jedynie i Tomkowy rabunek ze zwrotem

czyli to co najwazniejsze juz wiesz ,a reszta to pierdzielenie o wszystki i niczym :decayed:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

nie wiem kiedy będę bo nie mam już auta DJ.......moze sie kiedyś z Misiami zabiorę jak mnie wezmą oczywiscie

daj znaka jak bedziesz chciała jechac ja cie zabiore :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jak pogoda dopisze to mozna sezon rozpocząc na grilla :D

juz wczoraj Dj nas ciagnal na zakup grila ale powstrztymalismy dziada :grin:ale pewnie ze mozna cos pomyslec jakos w weekend majowy moze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna..mozna ale najlepiej chyba te spontany wychodzą.....bo ten wyjeżdża...temu nie pasuje ...itd :decayed:

czyli najblizsza okazja robimy grilla na spontanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

tak na marginesie pojechalem dzisiaj kupic letnie kapcie i chcialem Continental ContiSportContact5 ale jak mi przemily pan sprzedawca powiedzial ze stuka kosztuje 580 zl podziekowalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz737474r043o030820808123 widziany dziś w ceglano sraczkowym focusie :decayed: przy kaliskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

tak na marginesie pojechalem dzisiaj kupic letnie kapcie i chcialem Continental ContiSportContact5 ale jak mi przemily pan sprzedawca powiedzial ze stuka kosztuje 580 zl podziekowalem :decayed:

woła jak cygan za matke :grin: napisz do prezia on cos walczy z oponami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz737474r043o030820808123 widziany dziś w ceglano sraczkowym focusie :decayed: przy kaliskiej

zapomniales dodac ze uwalonym :D no zgadza sie bylem tam z pol dnia a dokladniej na al unii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie dwóch księży samochodem. Nagle lizakiem przed maską macha policjant. Księża się zatrzymują i jeden z nich opuszcza szybę. Policjant salutuje i zaczyna:

- Szczęść Boże. Szukamy w okolicy dwóch pedofili...

Księża szybko zasuwają szybę i zaczynają o czymś dyskutować. Machają łapami, prawię się kłócą. W końcu się uspokoili. Odsuwają szybę i jeden mówi:

- Ok. Bierzemy tę robotę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no to slabo troche tamuj tamuj

sytuaja opanowana juz nie cieknie teraz tylko dodzwonic sie musze do baby co wynajmuje od niej chate co ona na to :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...