Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

a potem się dziwić, "panie ile pan chce 60? taka sama sprzedawana w lipcu poszła za niecałe 40" :)

i potem mamy B7 w cenie 25k i B8 w cenie 38 :P

dlatego kocham ten kraj i nigdy go nie opuszcze :decayed:

Opublikowano

A ja bym ten kraj zaorał i posadził kukurydze a do obróbki tych pól zagonił wszystkich obecnych polityków przy i pchających się do koryta... :)

i usiadł bym tuż przy granicy i monitorował czy dobrze zapie....ją za miskę ryżu :grin::grin:

Opublikowano

robia ludzie promocje:decayed: 38 za b8:facepalm: to ja felicie pickup za 25 sprzedalem:decayed:

Opublikowano
A ja bym ten kraj zaorał i posadził kukurydze a do obróbki tych pól zagonił wszystkich obecnych polityków przy i pchających się do koryta... :)

i usiadł bym tuż przy granicy i monitorował czy dobrze zapie....ją za miskę ryżu :grin::grin:

nie ma co przesadzac nie jest jeszcze az tak bardzo zle :wink:

Opublikowano

wszystko przed nami, wybory już wkrótce :grin:

Opublikowano

może załóżmy partię? Nazywałaby się Ruch poparcia OOOO:grin:

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

zgadnijcie, jaki byłby program wyborczy takiej partii:decayed:

Broniłyby nas starsze panie, jak np:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

ja też wstawię film;D

Opublikowano
ja też wstawię film;D

Suchar :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Suchar, to Ty Misiu masz w niedzielę z rana;p

Opublikowano
  • Autor

mis mokrego podkoszulka

1013552_623164601036610_57998156_n.jpg

Opublikowano

moze faktycznie sie zestarzalem, moze mam jakas depresje ale jak dla mnie z tymi cyckami jest cos nie tak, autotune taki ze az sie tego sluchac nie da a i lambo mi jakos nie podchodzi... :/ chyba pora umierac...

o tak... :decayed:

Opublikowano

pany dajcie jakas fajna liste do auta bo musze sobie karte nagrac na droge... a droga bedzie dluuuga... tylko bez koko dżambo i lambo:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czego sluchasz Szczawiu ale zerknij na to

Best Dubstep Ever [The New Generation] - YouTube

:D :D :D 50 minutowy secik :D

baaardzo mi sie podoba :D

Opublikowano

to juz chyba zapodawales jakos niedawno?! musze poszukac gdzies na sciagarce...

Opublikowano
  • Autor

mam mp3 jak chcesz pozatym mozesz z youtuba konwertowac odrazu do mp3

:)

Opublikowano
:siema: ale dzisiaj sie zapracowałem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

milutko

ae1f3081e974.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.