Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O jak patrze to w serii ma 285 niutona... czyli do spokojnej jazdy styknie dzieki za podpowi:slina:edz :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Typki, sprzedam w b. dobrym stanie czarny tunel 2 din bez uchwytu na telefon. 200zł dawać i zabierać.

Opublikowano
O jak patrze to w serii ma 285 niutona... czyli do spokojnej jazdy styknie dzieki za podpowi:slina:edz :decayed:

spokojnie daje rade, ponad 2 lata seria jezdzilem, scigac sie nie bedziesz, ale depnac na upartego mozna ;)

zmodzone lepiej sie zbiera no i mniej pali w miescie po wycince DPFa... :naughty:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

czemu ?? Tomek ma 1,9 w b7 i jakos nie marudzi ze nie jedzie

co ma marudzic, w sumie 3/4 auta nowego ma :)

Opublikowano
  • Autor
:polew::decayed:
Opublikowano
czemu ?? Tomek ma 1,9 w b7 i jakos nie marudzi ze nie jedzie

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

noo Anulec tez :)

z tym, że Tomek ma go dłubniętego :wink:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a propos Pozdrowienia z Zakopca :wink:

Opublikowano
  • Autor

zobaczcie to :

link_snapshot.jpg

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

i to

BPGdfi3.png

Opublikowano

bez problemu pewnie poleci po jakimś kosmetycznym upuście dla zainteresowanego :grin:

Opublikowano
  • Autor

o widze doleciane :) :spox:

Opublikowano
o widze doleciane :) :spox:

:wink: czas operacyjny 4.45min z rowerami na dachu więc nie było "buta" :grin: - myślę, że i tak nie najgorzej ,

na troszkę tu wpadłem i popijam drineczka ale zaraz spadamy na miacho do znajomych :wink:

Opublikowano
  • Autor

:) dobry czas :D

na rowerach jedziecie ?? :P po drineczku nie wolno nu nu ;)

Opublikowano

nie nie :wink: na rowerkach to jutro i po jutrze :wink:

ale dzięki że mi przypomniałeś :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Co robi cygan w trakcie rozmowy?

- Kradnie czas

Opublikowano
o widze doleciane :) :spox:

:wink: czas operacyjny 4.45min z rowerami na dachu więc nie było "buta" :grin: - myślę, że i tak nie najgorzej ,

na troszkę tu wpadłem i popijam drineczka ale zaraz spadamy na miacho do znajomych :wink:

a to juz wiem gdzie pomykałeś wczoraj ok 18 na ul.Północnej :decayed:

Opublikowano

Tomcio wczoraj to pomykalem na widzew Adamusa podrzucić do cioci :wink: ale gratki za spostrzegawczość :grin:

Opublikowano
Tomcio wczoraj to pomykalem na widzew Adamusa podrzucić do cioci :wink: ale gratki za spostrzegawczość :grin:

malo tego bo jeszcze prze komore gadales :grin:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Ogłaszam urlop :decayed::banan::drunk::dance2::banan::radocha::drinks::boobs::brzydkibanan::lol1:

Opublikowano
  • Autor

taki to k**wa pozyje :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a mnie juz cycki opadaja za***ia mnie przez najblizszy tydzien

Opublikowano
taki to k**wa pozyje :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a mnie juz cycki opadaja za***ia mnie przez najblizszy tydzien

jak bede lezal do gory palnikiem na plazy i zapijal browarka pomysle o tobie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie lecicie ?? ja w tym roku zobacze plaze na google maps :(

Opublikowano
gdzie lecicie ?? ja w tym roku zobacze plaze na google maps :(

na Hel :naughty: moge ci kupic pocztowke z plaza i woda :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.