Treść opublikowana przez pawelec_
-
2.5 TDI V6 AFB - Prośba o analizę logów
no to przepływka do wymiany i powinno być lepiej ? a jak z tymi logami odczytasz mi co i jak
-
2.5 TDI V6 AFB - Prośba o analizę logów
Witam Mam oto takie logi z A4 B5 2.5 TDI V6 AFB Chciałem sprawdzić czy turbo jest ok w tym aucie oraz kiedy wstaje ipt. Logi powstały na 2 i 3 biegu. Jadąc od ok 1600 obr/min aż do ok 3400 obr/min przyspieszając równomiernie Turbo aż dmuchało 2,54 bara czy to dobrze..... czy nie za dużo dmucha? Pozdrawiam
-
Wady i zalety 3.0 TDI
a konkretnie które 3.0 wybrałeś? z jaką mocą? jaki kod silnika?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
czyli nie ważne jaki silnik się wybierze czy 2.7 czy któryś z 3.0 i tak podobnie wyglądają w utrzymaniu ?? te pierwsze silniki mają jakieś swoje szczególne/typowe/częste bolączki wieku młodzieńczego ?? czyli lepiej odczekać, uzbierać i celować w 2009 rok ??
-
Maglownica od 2.5tdi do 1.9tdi? PILNE
hmmm już 3 osoba mi powiedziała ze pompa nie wytrzymuje u mnie ... Pablosek u ciebie chyba tez powoli zaczyna sie odzywać ale jeszcze zipie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Grzesiek jeździ bokiem - YouTube
-
Maglownica od 2.5tdi do 1.9tdi? PILNE
a jak odpowietrzałeś ?? bo ja u siebie wymieniałem magiel i niby odpowietrzyłem jak w książce pisało i też ciężko chodzi mi a także płyn tez zmienił kolor na taki jak stary. Tylko u mnie może być problem ze podobno u kogoś magiel leżał 3 lata w A80 odpowietrzanie polega na zalaniu i następnie na podniesionym przodzie energicznie kręcić kierownicą w lewo i w prawo do momentu az nie będzie bombelek, następnie opuścić auto na wyprostowanych kołach, odpalić i powtórzyć czynność kręcenia kierownicą w skrajne położenia
-
zmieniacie juz opony na letnie
również już na letnich śmigam... jak u znajomego byłem na wulkanizacji to już mini ruch jest
-
Spociki Łódzkie
O jak patrze to w serii ma 285 niutona... czyli do spokojnej jazdy styknie dzieki za podpowi:slina:edz
-
Spociki Łódzkie
Oooo widze ze ktos ma 1.9 w budzie B7.... ttle ze modzony. Podobno seria tak sobie jedzie.... jeden klubowicz na forum audi80 ma;-)
-
Spociki Łódzkie
Dzieki bartek... nie ma za wiele o tym motorze... czyzby nic speclajnie si3 nie psulo? Jezdzi w lodzi ktos tym? znajomy mi mowil ze 3.0 nie jest jakos tak masakrycznie drogie w utrzymaniu i nie ma si3 czego bac
-
Spociki Łódzkie
Siema. Jestem u was nowy... i nie chcialbym aby moj post od razu do smieci polecial za to ze nie ten dzial.... chcialbym zapytac gdzie na tym forum szukacminformacji na temat silnikow 3.0 V6 w TDI bo 1.9 TDI avf/awx jest dosyc pancerne ale koszt kupna b6 a b7 sa porownywalne... P.S. zrozumcie nowego ... bo dlugo codzinnie pra uje i nie mam czasu na czytanie forum... wiem ze leniwy jestem:whistling:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
klubowicze. Jeżdżę starszą siostrą A4 czyt. 80-tka bee3