Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bede moge jechac pod real moge do portu wsio ryba mnie to jest :whistling:

chociaz wole real :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oo no to kto jedzie ?? :)

dzieki Tomku :D

Opublikowano

to ja powiem tak ja zabieram Sebe, a gdzie jedziemy dalej to nie wiem moze na jakiegos browara badz cos wiecej ale wtedy potrzebujemy transport powrotny

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

widzicie panowie z BT jaki kulturny jestem chce aby ktos mnie odwiozl a nie sam wsiadam :decayed::grin:

Opublikowano

zabieraj Sebe ja tez podjade :decayed: sie pod waitka schowamy bedzie :git::decayed:

co wy Bera Grylsa nie ogladaliscie

Opublikowano
  • Autor

heheh nie no ja nie pije :D chce byc w trzezwosci oczyszczony do nastepnej bukowiny :P

tak jakby troche deszcz ustal ale moge sie mylic :)

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

ok Tomku czekam na sygnal i schodze na dol :D

Opublikowano

SPOT DZISIAJ NIE ZMIENIE POD REALEM O 18 I UJ :decayed:

Opublikowano
heheh nie no ja nie pije :D chce byc w trzezwosci oczyszczony do nastepnej bukowiny :P

tak jakby troche deszcz ustal ale moge sie mylic :)

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

ok Tomku czekam na sygnal i schodze na dol :D

Panie Sebastianie ze tak powiem trzeba trenowac przed bukowina

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

SPOT DZISIAJ NIE ZMIENIE POD REALEM O 18 I UJ :decayed:

tak jest prezesie

Seba to ja bede gdzies 17:40 u Ciebie

Opublikowano

zabrac prosze czapeczki,kurtki zimowe co by nie zmarznac pod wiata na wozki :grin:

Opublikowano
zabrac prosze czapeczki,kurtki zimowe co by nie zmarznac pod wiata na wozki :grin:

przeciez masz avanta po co Ci takie duperele

Opublikowano
  • Autor

ok 17:40 bede na dole :)

Opublikowano

niech kazdy wezmie CB to bedziemy siedzec w samochodzie i na CB gadac :facepalm:

Opublikowano

Tomek,na która w następna niedziele ?

Opublikowano
  • Autor

Na 11 Tomek mowi

Opublikowano

pierwszy :grin: z bulkami z Mac'a :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oo zalupek dojechal hehehe :D

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Klysiu olej a4 kup se to

Mercedes SLS GT3 Jedyny w PL,Jeden z 40 na Świecie (3646879902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

ostatni :decayed:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Seba a te Panie wraz z tym samochodem mozna kupic?

Opublikowano
  • Autor

heheh dzwon i pytaj czy sa w pakiecie :)

Opublikowano

jak bedziesz mial do wydania dwie banki na auto to mozna przyjac smiale zalozenie ze dziwnym trafem panie same sie znajda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eeee murzyny !!!

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.