Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i znowu baby... :/

:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem ze MIsiek robil moze bedzie jutro to go podpytam :P

Opublikowano

:siema:

jestem tu nowy i chciałem sie dowiedziec czy bedzie dzisiaj spot :whistling:

bo chciałem zaprezentować swój w uj wyrezany pojazd :hi:

Opublikowano
:siema:

jestem tu nowy i chciałem sie dowiedziec czy bedzie dzisiaj spot :whistling:

bo chciałem zaprezentować swój w uj wyrezany pojazd :hi:

a cos chlopczyku wyrazl w swojej furmance, bo nie wiem czy jest sens sie z domu ruszac :decayed:

Opublikowano
:siema:

jestem tu nowy i chciałem sie dowiedziec czy bedzie dzisiaj spot :whistling:

bo chciałem zaprezentować swój w uj wyrezany pojazd :hi:

a cos chlopczyku wyrazl w swojej furmance, bo nie wiem czy jest sens sie z domu ruszac :decayed:

duzo by opowiadac :grin:

Opublikowano
:siema:

jestem tu nowy i chciałem sie dowiedziec czy bedzie dzisiaj spot :whistling:

bo chciałem zaprezentować swój w uj wyrezany pojazd :hi:

a cos chlopczyku wyrazl w swojej furmance, bo nie wiem czy jest sens sie z domu ruszac :decayed:

duzo by opowiadac :grin:

:hi:ostatnio jakaś bida z tymi spotami, byłem kilka tygodni w stecz i były 4 fury razem z moją :kwasny:

Opublikowano
:siema:

jestem tu nowy i chciałem sie dowiedziec czy bedzie dzisiaj spot :whistling:

bo chciałem zaprezentować swój w uj wyrezany pojazd :hi:

a cos chlopczyku wyrazl w swojej furmance, bo nie wiem czy jest sens sie z domu ruszac :decayed:

duzo by opowiadac :grin:

:hi:ostatnio jakaś bida z tymi spotami, byłem kilka tygodni w stecz i były 4 fury razem z moją :kwasny:

zly tydzien trafiłeś dzisiaj bedzie ponad 100 aut :polew:

Opublikowano
  • Autor

A ja sie kuzwa zorietowalem ze od ponad tyg bez przegladu latam :/

Opublikowano

to jak jeszcze na spota przylecisz raz nic ci nie bedzie :decayed:

Opublikowano
A ja sie kuzwa zorietowalem ze od ponad tyg bez przegladu latam :/

a ja dzisiaj mam ostatni dzien przeglad :decayed:

Opublikowano

to tez nic nie szkodzi na spota dasz rade przyjechac :naughty:

Opublikowano

dobrze ze deszcz nie pada :decayed:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

to tez nic nie szkodzi na spota dasz rade przyjechac :naughty:

jak cos to bym dacke odpalil ale tam gleboka rezerwa a dzis nie moge tankowac :whistling:

Opublikowano
dobrze ze deszcz nie pada :decayed:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

to tez nic nie szkodzi na spota dasz rade przyjechac :naughty:

jak cos to bym dacke odpalil ale tam gleboka rezerwa a dzis nie moge tankowac :whistling:

rozruszaj Audi :kox:

Opublikowano

audi to tak w ten weekend rozruszalem ze wjebal 3/4 baku paliwa

Opublikowano
audi to tak w ten weekend rozruszalem ze wjebal 3/4 baku paliwa

to strasznie ci duzo pali :grin:

Opublikowano

ej Pany pod real w taka pogode? znaczy wiem ze te skrzynki na wozki :decayed:

Opublikowano
ej Pany pod real w taka pogode? znaczy wiem ze te skrzynki na wozki :decayed:

własnie o tym z Seba gadam

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

port ?

Opublikowano
ej Pany pod real w taka pogode? znaczy wiem ze te skrzynki na wozki :decayed:

własnie o tym z Seba gadam

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

port ?

znaczy jak mam byc szczery to nie pada :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

a wlasciwie to kto sie wybiera moze od tego zacznijmy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no pada dosc mocno :) dopiero wrocilem z 40 min z uniejowa i leje cala trase tutaj tez

tak czy owak potrzebuje transportu :whisling:

Opublikowano

no ja Cie moge zabrac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.