Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uuu to nie wiem czy wstane bo w sobote zaczynam zabawe z Disco Fest a potem piotrkowska :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla chcacego nic trudengo dawaj spalisz alko z jakiej dzielnicy jestes ?Moze po drodze jade :D


no ale tomek i bartas to chyba by mogli sie poruszac ?:D

Opublikowano

Ja ogólnie jestem z Głowna ale bede spal u Lubej na Górnej ;) ul. Piekna

Opublikowano

to ja z balut nie ta strona :P

Opublikowano

Musze się kiedys z Tobą spotkac i pogadac ;) pamietam że chyba miałeś nadkola z B5 na sell ;)

BTW: Gdzie jest B5 M&M w opisie profilu? :D

Opublikowano

mam z 3 b5 na graty takze nadkola sie znajda :) b5 z mmnsami sie sprzedala teraz jezdzi po lodzi czerwony szatan w sline :D

Opublikowano

Z czasem bede musiał poskładać swojego parcha to i może za nauczyciela mi posłużysz :P

Opublikowano

jak tylko bede umial to spoko :)

Opublikowano

Nie słodzić sobie geje :D

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin::grin:

czy wszyscy maja kobity na pieknej ?? :D

hyhhyhyhy na piekna mam z buta z 15 minet :P


Nie słodzić sobie geje :D

Tomus nie znasz ludzi to nie wyzywaj ich od gejow ok ?

zeby byc geje trzeba dobra fure miec :D np Bentleya jak majo audi to to zwykle pedaly soooo :D

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

A u mnie tak jakos sie trafila :P za jakis czas bedziemy szukac mieszkania to moze czegos na chojnach badz gornej wlasnie bede wypatrywal to bardziej mozliwe ze znajde wiecej czasu na motoryzacyjno-alkoholowe spotkania :P

send by GT-I9505

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

czy wszyscy maja kobity na pieknej ?? :D

hyhhyhyhy na piekna mam z buta z 15 minet :P

Nie słodzić sobie geje :D

Tomus nie znasz ludzi to nie wyzywaj ich od gejow ok ?

zeby byc geje trzeba dobra fure miec :D np Bentleya jak majo audi to to zwykle pedaly soooo :D

No skorki jestem jeszcze młody i nie doświadczony życiowo :D

Nie szukaj mieszkania na wypiz*owie Baluty Stare to jest prawdziwe życie :D

Opublikowano
  • Autor

gorna to dzielnica chojny to osiedle :)

jeden diabel :)

Opublikowano

Kurna znam sie tyle co k**wa na matematyce :P

Chodzi mi o latwe dojazdy do roboty i w miare dobra droge a i Luba musi jakos sie doczlapac autobusami do swojej ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

gorna to dzielnica chojny to osiedle :)

jeden diabel :)

A ...... Baluty ?

To ja na wieś chce uciekać a ciebie do miasta ciągnie :P

Edytowane przez klysek

Opublikowano

gorna to dzielnica chojny to osiedle :)

jeden diabel :)

A ...... Baluty ?

To ja na wieś chce uciekać a cienie do miasta ciągnie :P

Jakbym mial odbowiedni fundusz i dzialke na oku w fajnej cenie to juz bym sie budowal bo nie ma dla mnie nic lepszego niz wlasny dom ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

gorna to dzielnica chojny to osiedle :)

jeden diabel :)

A ...... Baluty ?

To ja na wieś chce uciekać a cienie do miasta ciągnie :P

Jakbym mial odbowiedni fundusz i dzialke na oku w fajnej cenie to juz bym sie budowal bo nie ma dla mnie nic lepszego niz wlasny dom ;)

send by GT-I9505

Kredycik i po temacie :P
Opublikowano

Jak na razie tylko ja mam stale dochody i sam tego nie utrzymam ;) z czasem moze sie uda zalozyc rodzinke :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Jak na razie tylko ja mam stale dochody i sam tego nie utrzymam ;) z czasem moze sie uda zalozyc rodzinke :P

send by GT-I9505

:D na pewno sie uda z czasem

A teraz pora lulac bo rano trzeba wstać żeby na kredyty tyrać :P

Opublikowano

dla chcacego nic trudengo dawaj spalisz alko z jakiej dzielnicy jestes ?Moze po drodze jade :D

no ale tomek i bartas to chyba by mogli sie poruszac ? :D

my gramy od 10 mamy rezerwacje juz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.