Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest git :) i tu jeszcze B6

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój piszczy tak, nagrałem ostatnio

Opublikowano

troszke mocniej gwizda bo EGR zaślepiony

Opublikowano

Nie gwizdała tak wcześniej a egr mam zaslepiony od kilku ładnych miesięcy....a ten gwizd jest od kilku dni.

Opublikowano

poka 003, 004, 008, 010, 011dyn 004, 013, 018 stat i 011BS

Opublikowano

ja regenerowałem w Pabianicach, od ponad roku jest ok http://www.turbosprezarki.org

pełna regeneracja, łącznie z wymianą gruszki bo stara coś rzęziła ~1200zł

Edytowane przez kanu

Opublikowano

ja regenerowałem w Pabianicach, od ponad roku jest ok http://www.turbosprezarki.org

pełna regeneracja, łącznie z wymianą gruszki bo stara coś rzęziła ~1200zł

Ale zostawiłeś auto na miejscu, wyjeli i włożyli do auta turbo? Czy samo turbo przywiozłeś?
Opublikowano
Ale zostawiłeś auto na miejscu, wyjeli i włożyli do auta turbo? Czy samo turbo przywiozłeś?

turbo wyciągałem u Bartka wieźliśmy do Pabianic, na drugi dzień odebrałem i montowaliśmy na nowo.

Opublikowano

A jak z gwarancją? Bo podobno jest problem właśnie z tym bo mogą zarzucić nieumiejętny montaż.

Opublikowano

no niby mogą, ale tu dawali na rok od ponad roku nic się nie dzieje, więc montaż przebiegł pomyślnie, ciężko coś popsuć na montażu... no ale wiem są rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły ;)

Opublikowano

no niby mogą, ale tu dawali na rok od ponad roku nic się nie dzieje, więc montaż przebiegł pomyślnie, ciężko coś popsuć na montażu... no ale wiem są rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły ;)

Tu nawet nie chodzi o wadliwy montaż ale nawet kiepską regenerację. Ale potem można ich cmoknąć bo to nie ich wina a mechanika który według nich źle zamontował turbo.
Opublikowano

tu to pewnie się i firma, która wyciąga i regeneruje może wypierać, że źle użytkowałeś itd... na to nie ma mocnych :)

u mnie było tak, że puszczała olej mocno, dźwięk karetki dawała i dodatkowo łapała przeładowanie... wywalony mam DPF ale to było przed padnięciem turbawki :wink:

Opublikowano

no nic muszę być pewny na 100%, że turbo zdycha. Na razie chyba pojeżdże bo innych objawów poza gwizdaniem nie daje.

Opublikowano

poka 003, 004, 008, 010, 011dyn 004, 013, 018 stat i 011BS

tutaj już dawno tak technicznie nie było.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

poka 003, 004, 008, 010, 011dyn 004, 013, 018 stat i 011BS

tutaj już dawno tak technicznie nie było.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty:

oj tam przyyy......czepiasz się :tonguemad:

Opublikowano

Jakie tu fajne pozycje filmowe lecą :) szkoda że nie skorzystam...brak zabawek i auta :D

To co z majowym weekendem ?

Opublikowano

prowiant jest, opał jest B)

czekać tylko do pierwszego i ogień :decayed:

Opublikowano

Jakie tu fajne pozycje filmowe lecą :) szkoda że nie skorzystam...brak zabawek i auta :D

To co z majowym weekendem ?

Zacznie sie w piątek skończy w niedziele i po weekendzie :D
Opublikowano

jeździliście kiedyś tak by mieć otwartą maskę i DeeJaya leżącego na silniku i nasłuc**jącego odgłosów?? :grin:

wczoraj była niepowtarzalna okazja, szkoda, że moja kamerka w aucie nie byłą zamontowana :wink:

Opublikowano

jeździliście kiedyś tak by mieć otwartą maskę i DeeJaya leżącego na silniku i nasłuc**jącego odgłosów?? :grin:

wczoraj była niepowtarzalna okazja, szkoda, że moja kamerka w aucie nie byłą zamontowana :wink:

Hahahaha myślałem, że tylko mój tata ma takie pomysły :decayed: po osiedlu z nim tak jeździłem i słuchał:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.