Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

a tak serio to wystarczy Kanu, że były nie zapięte pasy i poduszka nie strzeli choć byś nie wiem jak ******** :)

ile musiał zapitalać, żeby tak o drzewo rozłożyć auto na kawałki... no chyba, że było od pana Mietka handlarza złożone wcześniej z 2....

ehh zero wyobraźni ta młodzież ma, auto fajne i 21lat oboje do piachu :facepalm:

Panton coś dla Ciebie:

XNRTIN5.jpg

z9KFnlW.jpg

Gpt1pZv.jpg

:)

Edytowane przez kanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to odebrałem autko poskładane :wink:

ubaw miałem bo nie mogli sobie poradzić z moimi LEDami w DRLach :grin: ale wkońcu po bojach dali radę :D

nie wiem czemu odpinali mi wężyk od zbiorniczka wspomagania, sporo płynu ulali, a potem dolali tyle, że teraz muszę strzykawką ściągnąć... a zbiorniczka spryskiwaczy nie uzupełnili ^_^

w każdym bądź razie zderzaczek na miejscu z zaczepami wszelakimi plus nowe lampy :wink:

mam stare lampy bez przetwornic, jak ktoś chce je sobie ode mnie zakupić i lekko naprawić w jednym miejscu obudowę lampy przy zaczepie to zapraszam do kontaktu :wink: fotki porobię w wolnej chwili, ewentualnie zapraszam na ogledziny lamp przed zakupem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to wystarczy Kanu, że były nie zapięte pasy i poduszka nie strzeli choć byś nie wiem jak ******** :)

ile musiał zapitalać, żeby tak o drzewo rozłożyć auto na kawałki... no chyba, że było od pana Mietka handlarza złożone wcześniej z 2....

ehh zero wyobraźni ta młodzież ma, auto fajne i 21lat oboje do piachu :facepalm:

Panton coś dla Ciebie:

XNRTIN5.jpg

z9KFnlW.jpg

Gpt1pZv.jpg

:)

niezly nalesnik :D

janusze reklamy som wszendzie

8f3d89e51a28.jpg

hahaha

Pan Gąbka

2dc765c7e8d6.gif

https://www.youtube.com/watch?v=qC1tL6BEGqw

pod koniec materialu jest promocja na porshe ktos cos ? http://wp.tv/i,luksusowe-zycie-za-pieniadze-emerytow,mid,1682150,cid,4051,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=514bed

za takie pieniadze to tez bym kupil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zna może jakiś dobry warsztat który regeneruje turbiny w dieslach w łodzi? Bo chciałbym żeby jakiś spec na moją spojrzał. Dziwnie piszczy/gwiżdże jak schodzi z obrotów ale poza tym jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed: Edytowane przez klysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:
nie będzie mnie stać już na butle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:

nie będzie mnie stać już na butle :D

Już niech będzie moja strata postawie ci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:
nie będzie mnie stać już na butle :D
Już niech będzie moja strata postawie ci :D
Trzymam za słowo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami naprawa turbiny sie nie opłaca, dobra regeneracja swoje kosztuje a dokładając pare złociszy jest nowa i pochodzi tyle co jest w aucie albo dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami naprawa turbiny sie nie opłaca, dobra regeneracja swoje kosztuje a dokładając pare złociszy jest nowa i pochodzi tyle co jest w aucie albo dłużej

Ile takie nowe turbo może kosztować?

a gdzie można kupić turbo do avf nowe?

U Bartka1605 :decayed:
To dlatego się nie opłaca regenerować :decayed: szkoda, że nikt nie zna jakiegoś dobrego zakładu albo sam w jakimś robił i może polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dobre zakłady np w Mielcu ;)

ja nikogo do niczego nie namawiam ponieważ znam realia, w łodzi regeneracja kończy się na 600 pln gdzie dobry wkład do turbiny zaczyna się od 700-800pln reszta do własnych przemyśleń, w razie co jutro moge podać cene tej co masz lub ew. coś mocniejszego rozwojowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dobre zakłady np w Mielcu ;)

ja nikogo do niczego nie namawiam ponieważ znam realia, w łodzi regeneracja kończy się na 600 pln gdzie dobry wkład do turbiny zaczyna się od 700-800pln reszta do własnych przemyśleń, w razie co jutro moge podać cene tej co masz lub ew. coś mocniejszego rozwojowego

Oks to podeślij mi jutro ceny na PW, chętnie zobaczę jak to wygląda. Z moją coś się dzieje bo niby dmucha ok, auto nie kopci ale coś mi gwiżdże dziwnie. Jakby karetka jechała za mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...