Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheh czyli znaczy ze co zadnego zdjecia sympatycznej pani nie moge zamiescic ? znaczy nie moge sobie wrzucić zdjęcia jakiejs dupeczki ?

u nas nikt nie strzela z ucha a jak ktos to robi to nie jest od nas :) lodzka banda nie palcem robiona :) nie jedna flacha poleciala zeby teraz takie akcje sie poczynialy :)

Panton :) taaaaa poooopieram :) dobrze prawisz... jak czesto :)

sie przyczepisz to znajdziesz ;) nie masz potrzeby nie wywiercisz dziury ;) hyhyhyhyhy komicznie sie robi :)

To nie jest kwestia przyczepiania się tylko Grzesio (wrclaguna) ukarał mnie 2 kropkami w tym samym czasie za ten sam punkt regulaminu. Nie można kogoś karać dwa razy za ten sam czyn.

Trzecią kropkę dostałem za brak uzupełnionego profilu czy jak kto woli za punkt 8 regulaminu. Problem tylko w tym, że ja w momencie rejestracji i przez kolejne kilka lat miałem wypełniony profil w sposób prawidłowy i zgodny ze stanem faktycznym. W momencie aktualizacji mój profil został skasowany (proces migracji nie obejmował profilu z przyczyn technicznych) więc nie miałem uzupełnionego profilu.... ale Grzesio chciał pokazać swoją wyższość (a przy okazji brak wiedzy w temacie regulaminu) więc wezwał mnie do uzupełnienia profilu zapominając o punkcie

31. Zarząd Klubu dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.

przykleił następną kropkę.....

W tym przypadku ewidentnie nie dołożył bo straciłem dane z profilu, wiadomości prywatne itp. więc wystąpił tutaj książkowy przykład związku przyczynowo-skutkowego.

Osoba na szczycie władzy doskonale zrozumiała problem i temat załatwiła od razu za co pięknie dziękuję. Zostałem poproszony bardzo uprzejmie o uzupełnienie profilu co uczyniłem.

I w takim klimacie powinna odbywać się komunikacja pomiędzy Admin--> User a nie w stylu "Masz zrobić to bo tak każe!" Wybacz ale nie ten kierunek, szczególnie w tym przypadku.

Tak naprawdę wpadam na forum czysto towarzysko i jeżeli ktoś chciałby się wykazać czy podnieść swoje ego może skasować moje konto i po temacie.

Na koniec napiszę dla jasności, że nie mam żalu do Grzesia, że puścił swoje wodze fantazji bo chłopak jest dobrym rezaczem i sporo przydatnej wiedzy wniósł do forum tylko mając pewne uprawnienia powinien z nich korzystać w ostateczności kiedy wyczerpie wszystkie możliwe drogi załatwienia tematu a nie w stylu "dostałem cynk od jednego usera ale nie powiem kogo to wpadłem i porozdawałem kropki".

Amen. :)

:hi:

akcja na forum "Przygarnij kropka" :grin:

Panton Twoje zapewne tak nie wyglądało wcześniej :)

http://allegro.pl/audi-a8-mod-2013-tdi-i5267127902.html?hc_location=ufi

to D4...... nie mój klimat ;)

moja była w ciekawszym stanie ale tak handlarze z Polski wyprowadzili, że lakier nigdzie nie przekracza 130 - Polak potrafi :D

Edytowane przez Panton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

akcja na forum "Przygarnij kropka" :grin:

Panton Twoje zapewne tak nie wyglądało wcześniej :)

http://allegro.pl/audi-a8-mod-2013-tdi-i5267127902.html?hc_location=ufi

To czasem nie ta z Marca po spotkaniu z cysterną na A2 ???

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,wypadek-audi-a8-na-autostradzie-a2-zderzenie-z-cysterna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia przyczepiania się tylko Grzesio (wrclaguna) ukarał mnie 2 kropkami w tym samym czasie za ten sam punkt regulaminu. Nie można kogoś karać dwa razy za ten sam czyn.

Trzecią kropkę dostałem za brak uzupełnionego profilu czy jak kto woli za punkt 8 regulaminu. Problem tylko w tym, że ja w momencie rejestracji i przez kolejne kilka lat miałem wypełniony profil w sposób prawidłowy i zgodny ze stanem faktycznym. W momencie aktualizacji mój profil został skasowany (proces migracji nie obejmował profilu z przyczyn technicznych) więc nie miałem uzupełnionego profilu.... ale Grzesio chciał pokazać swoją wyższość (a przy okazji brak wiedzy w temacie regulaminu) więc wezwał mnie do uzupełnienia regulaminu zapominając o punkcie

31. Zarząd Klubu dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.

przykleił następną kropkę.....

W tym przypadku ewidentnie nie dołożył bo straciłem dane z profilu, wiadomości prywatne itp. więc wystąpił tutaj książkowy przykład związku przyczynowo-skutkowego.

Osoba na szczycie władzy doskonale zrozumiała problem i temat załatwiła od razu za co pięknie dziękuję. Zostałem poproszony bardzo uprzejmie o uzupełnienie profilu co uczyniłem.

I w takim klimacie powinna odbywać się komunikacja pomiędzy Admin--> User a nie w stylu "Masz zrobić to bo tak każe!" Wybacz ale nie ten kierunek, szczególnie w tym przypadku.

Tak naprawdę wpadam na forum czysto towarzysko i jeżeli ktoś chciałby się wykazać czy podnieść swoje ego może skasować moje konto i po temacie.

Na koniec napiszę dla jasności, że nie mam żalu do Grzesia, że puścił swoje wodze fantazji bo chłopak jest dobrym rezaczem i sporo przydatnej wiedzy wniósł do forum tylko mając pewne uprawnienia powinien z nich korzystać w ostateczności kiedy wyczerpie wszystkie możliwe drogi załatwienia tematu a nie w stylu "dostałem cynk od jednego usera ale nie powiem kogo to wpadłem i porozdawałem kropki".

Amen. :)

chciałeś powiedzieć profilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu przyjemnie zajrzeć :) piątkowo pozdrawiam i dajcie cynk na fona czy jesteście jutro na drift show :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę chory, młody załapał znowu jakąś anginę, więc nigdzie się nie ruszam :(

W poniedziałek auto na serwis, a dziś jeszcze muszę akumulator kupić bo ten przestaje odpalać mi auto z rana :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem ci Mariano ze ten teledysk to sceny z filmu ktory niebawem wyjdzie - Kung Fury :decayed:

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jako że pocas nie odpisał mi na pw o spotkaniu, to gdzie aktualnie odbywają się spoty? Jak mi się uda to bym podjechal. Może przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...