Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zbieram punkty :toon: a na koniec :whip2: a potem :banned: i :banan2:

jak tak dalej pójdzie na forum zostaną moderatorzy i admini i zrobią na koniec :suicide_anim:

ale widzę Panton lepszy już w karteczkach :grin:

Edytowane przez kanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu (wrclaguna) profil był pełny i poprawny.... po waszym "przejściu"... "upgrade" forum wszystko poszło w ....motyla noga....
Jak chcesz to możesz poprawić profil - ja nie mam zamiaru... chyba, że wskażesz podstawę prawną (może być punkt regulaminu forum), która obliguje mnie do wykonywania tej czynności.
Tylko jeszcze raz zaznaczam - profil w momencie zalogowania (zarejestrowania się na forum) był kompletny do momentu waszej aktualizacji. To przez nieodpowiednie, nieumiejętne zarządzanie i aktualizacje mój profil "zniknął". Więc teraz niech osoba, która narobiła bałaganu posprząta po sobie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu (wrclaguna) profil był pełny i poprawny.... po waszym "przejściu"... "upgrade" forum wszystko poszło w ....motyla noga....

Jak chcesz to możesz poprawić profil - ja nie mam zamiaru... chyba, że wskażesz podstawę prawną (może być punkt regulaminu forum), która obliguje mnie do wykonywania tej czynności.

Tylko jeszcze raz zaznaczam - profil w momencie zalogowania (zarejestrowania się na forum) był kompletny do momentu waszej aktualizacji. To przez nieodpowiednie, nieumiejętne zarządzanie i aktualizacje mój profil "zniknął". Więc teraz niech osoba, która narobiła bałaganu posprząta po sobie. :hi:

Prosze bardzo :hi: wg. zyczenia

===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14015-regulamin-forum/#entry173236

8. Każdy użytkownik powinien mieć wypełniony zgodnie z prawdą profil celem ułatwienia komunikacji między użytkownikami na forum. Jeżeli upomniany użytkownik ponownie łamie tenpunkt może zostać ukarany zgodnie z punktem 27 niniejszego Regulaminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie będzie bawił, odrazu z dwururki zajechał :grin:

chyba dodał 3 rurkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"8. Każdy użytkownik powinien mieć wypełniony zgodnie z prawdą profil celem ułatwienia komunikacji między użytkownikami na forum."

I jak ten punkt regulaminu spełniłem. Miałem aktualny profil przed aktualizacją tego forum przez kilka lat. W wyniku waszej aktualizacji, waszego błędu mój profil został skasowany i teraz ja mam za to ponosić odpowiedzialność? Ja mam wykonywać dodatkową pracę przez wasze błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze podziekowac kolegom za zgłoszenia na was :hi:

Dla przypomnienia :) takze prosze uważac co piszecie .




Gdy suma ostrzeżeń wyniesie określoną ilość punktów to automatycznie zostanie naniesiona dodatkowa kara w postaci:

warn_1.png 1 punkt = Brak działań
warn_2.png 2 punkty = 5 dniowa moderacja nowych wątków i postów
warn_3.png 3 punkty = 15 dniowa moderacja nowych wątków i postów
warn_4.png 4 punkty = Ban na 5 dni + 30 dniowa moderacja nowych wątków i postów
warn_5.png 5 punktów= Ban na 15 dni + 45 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile obraźliwe było wykropkowane słowo (skojarzeń do niego mogło być wiele) z mojego postu, no ale widocznie ktoś mocno to przeżył i jedyna słuszna partia polityczna i jego/jej polityczna moralność nakazała kliknąć powiadom moderatora :laughing2:

Spokojnie przeżyje to ale śmieszy mnie to :wink: i tak jak pisałem przypomina mi to czasy dawnego IRCnetu i "moderatorowania" kanałów po znajomości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przeżyje to ale śmieszy mnie to :wink:

Kazdy to odbiera na własny sposób :)

----> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/#entry4454488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest nawet donoszenie na kolegów? Skoro mamy podziękować to dziękujemy... Za takich kolegów.

Myślę że w tym tempie szybko nie będzie komu pisać na forum. Tyle lat i wszystko funkcjonowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie będzie bawił, odrazu z dwururki zajechał :grin:

chyba dodał 3 rurkę :decayed:

już posprzątane po Grzesiu bo się zagalopował z tym kropkowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...