Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :-) mam pytanko.

Podejrzewam, ze dobrze szukam ale jestem tu nowy, bo nie dawno zakupilem a4 b6 i chcialbym zapytac kiedy mniej wiecej organizujecie Panowie i Panie ewentualnie jesli sa jakies spociki?

Bylbym zainteresowany i chetnie porozmawialbym z innymi uzytkownikami, spotkal sie, pojezdzil, wymienil doswiadczeniami (raczej jednostronnie bo narazie mam niewiele). Pewnie dowiedzialbym sie ciekawych rzeczy. Moglibysmy troche ozywic nasze lodzkie i porobic troche fotek :-) jak jezdze to widze sporo fajnych a4 i mozliwe, ze niektore to kogos z Was :-)

Dajcie znac jesli ktos jest chetny i zorganizujmy jakas fajna grupke :-)

Jesli nie chcecie to olejcie to, co napisalem ;-)

Najfajniejasza jaka widziałeś to moja :decayed:

Chetnie zobacze jeszcze raz ;-)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mówisz i masz.

H6lIMi0.png

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Siema ludzie :D wróciłam , chociaż było mi tam bardzo dobrze :P

Opublikowano

Siema ludzie :D wróciłam , chociaż było mi tam bardzo dobrze [emoji14]

A gdzie byłaś? Zastanawiam się gdzie jechać na urlop:D
Opublikowano

Siema ludzie :D wróciłam , chociaż było mi tam bardzo dobrze [emoji14]

A gdzie byłaś? Zastanawiam się gdzie jechać na urlop:D

Na wyścigach :D Lausitzring Klasa DTM czyli niemiecka liga mistrzów BMW, Mercedes i Audi....oczywiście podium we wszystkie dni wyścigów należało do jedynje słusznej marki :D ranyyyy było wspaniale ! Chyba będę ciułać grosze i pojadę za rok . Móc zobaczyć się i pogadać ze swoją ulubioną drużyną ...bezcenne .

Pomijam efekty dźwiękowe ....czysta adrenalina

Opublikowano

Mówisz i masz.

H6lIMi0.png

:decayed::decayed::decayed:

Teraz trochę podniosłem na sprężynach zeby mieć allroada

To gdzie byłaś Madzia ?

Dobra teraz doczytałem ze byłaś u niemrow

Opublikowano

Siemka coś piknego zazdroszczę

Opublikowano

Urlopowanie to starta czasu..... :decayed:

Opublikowano

Urlopowanie to starta czasu..... :decayed:

i $$$$ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o ten powiedzial co samolotem leci :P

Opublikowano

o ten powiedzial co samolotem leci :P

bo taniej :P:decayed:

I szybciej :decayed:

I na kacu można wracać :grin:

Opublikowano

Mówisz i masz.

H6lIMi0.png

:decayed::decayed::decayed:

Teraz trochę podniosłem na sprężynach zeby mieć allroada

To gdzie byłaś Madzia ?

Dobra teraz doczytałem ze byłaś u niemrow

i nie chciała zabrać, a w walizce bym sie zmieścił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o ten powiedzial co samolotem leci :P

bo taniej :P:decayed:

I szybciej :decayed:

I na kacu można wracać :grin:

same plusy :D

ja tam nie nawidze latac mam ultra stres przed samolotem :/

Opublikowano

Misiek Ty na prv nie odpowiadasz ? telefonu też nie odbierasz :(

Opublikowano

Urlopowanie to starta czasu..... :decayed:

i $$$$ :decayed:

o tym już nie wspominam bo to oczywista oczywistość ;)

Opublikowano

Misiek Ty na prv nie odpowiadasz ? telefonu też nie odbierasz :(

Poleciało PW :wink:

o ten powiedzial co samolotem leci :P

bo taniej :P:decayed:

I szybciej :decayed:

I na kacu można wracać :grin:

same plusy :D

ja tam nie nawidze latac mam ultra stres przed samolotem :/

Seba, przed wejściem bania bania i bania a po wejściu do samolotu poprawka bania i gitarra :decayed: - wszystkie stresy przechodzą :grin:

Opublikowano
  • Autor

no tak tez robie niestety :) budze sie juz na ziemi :D a prundu starcza by wejsc do samolotu i zaladowac sterowniki do grafiki i ogien na tloki :D

Opublikowano

no tak tez robie niestety :) budze sie juz na ziemi :D a prundu starcza by wejsc do samolotu i zaladowac sterowniki do grafiki i ogien na tloki :D

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Dzisiaj pIerwsza niedziela miesiąca a na spota całe tłumy sie pchają :decayed:

Opublikowano

Ja niestety do 20 pracuję :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.