Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

slyszeliscie kiedys o tym ze jak pada zawiecha w A4 to paruje tylnia szyba,albo wycieraczki wolniej chodza :blink::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

loooool slyszalem ze jak pada zarowka w swiatlach to nie widac nic w nocy

to ktos ci pier**l chcial nawciskac :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, co tam?

u mnie super :good: ale u ciebie chyba kiszka :confused4: młoda znowu zachorzała :disgust::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Dzisiaj trochę lepiej już, ale nadal ma bardzo brzydki ten kaszel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kimi ty jako fachura w wielu tematach zapewne będziesz wiedział odpowiedź na moje pytanie :naughty: :naughty: :naughty:

czy będzie jeszcze mróz i śnieg w najbliższym czasie :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz :wink4: nowe oponki letnie :gwizdanie: te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:06_________________________________________________

u ktos chce letnie zalozyc :polew:

ooooooo patrzcie ten co by już nie założył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na wypowiedź "Wyroczni - Kimiego" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4:

Yyyyy.... wybaczcie, ale chyba pomyliliście mnie z kimś innym :blink: :blink: :blink:

http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000008

:cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie pogoda nie będzie zła :wink4: ale na letnie chyba jeszcze troszkę za wcześnie :confused4:

Nie no, na pewno za wcześnie.

Mario, pamiętaj jeszcze o BT - tam to chyba bez zimówek nie powalczymy za bardzo :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:28_________________________________________________

Dobra, ja na razie się oddalam, sobota przede mną, czyli Marysiowanie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Miłego dnia :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochłonęły mnie poślizgi w ściągnięciu auta... no a ostatnie dni papierologia... powiem tak wydział komunikacji w Łodzi znowu zawalony ludźmi, załatwić coś w jeden dzień to masakra... :thumbdown: musiałem użyć innych środków by przez jeden dzień zarejestrować :embarrassed:

PS: bez klubowych ramek nie można się pojawiać :decayed: (wczoraj zamówiłem będą po 12stym) :rolleyes:

ja tam się pojawiłam z samą naklejką na początek ;)[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:40_________________________________________________ :bry: w piękny dzionek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, co tam?

u mnie super :good: ale u ciebie chyba kiszka :confused4: młoda znowu zachorzała :disgust::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Dzisiaj trochę lepiej już, ale nadal ma bardzo brzydki ten kaszel

Inhalacje i do przodu oklepywać aż dziadostwo zejdzie. Pozdrówka[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:42_________________________________________________

Siemanko Madzia :hi:

siemanko, i co? wdziewasz letniaki ? hihihihi słoneczko świeci i kusiii, kusiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed: nnnooooooooooooooooo BARDZO kusi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a ty masz drugie fele ? jak masz to koło poludnia mozna śmigać ;) póki minus nie wlezie a dzis fajny dzień, gdzieś by sie pojechalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

śniadam i lece podłubać przy bolidzie :P

pogoda sprzyja... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...