Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 11 stron i dobijamy do 2000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no bo Vag kasuje te pliki co 5s chyba :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:16_________________________________________________a co do kabla to ja kupiłem od viakena i jestem zadowolony :)

mhm no spoko :)

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:22_________________________________________________

Jeszcze 11 stron i dobijamy do 2000 :D

no mysle ze poniedzialek wtorek i bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo Vag kasuje te pliki co 5s chyba :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:16_________________________________________________a co do kabla to ja kupiłem od viakena i jestem zadowolony :)

przy swoim autko to nie dziwne, że jesteś zadowolony.... :wink4: a możesz zabrać ten kabelek z lapkiem na spota :cool1:

A tak w ogóle to witam wszystkich z brzuchami mniejszymi i większymi. :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita ten z mniejszym brzuchem :D

Ale za to jakim wyrzeźbionym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezme dzisiaj apart moze sobie sesje zrobie :P bo w sumie to nie robilem sobie zdjec swojej furki :P

a dzisiaj pewnie bedzie widno jeszcze hmmmm chyba :) a moze i nie :P ale i tak wezme[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:52_________________________________________________

no bo Vag kasuje te pliki co 5s chyba :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:16_________________________________________________a co do kabla to ja kupiłem od viakena i jestem zadowolony :)

przy swoim autko to nie dziwne, że jesteś zadowolony.... :wink4: a możesz zabrać ten kabelek z lapkiem na spota :cool1:

A tak w ogóle to witam wszystkich z brzuchami mniejszymi i większymi. :hi::decayed:

Seba ma troche dalej na spota niz my :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim :hi:

czekaliśmy :gwizdanie: ale niestety nikt nie skorzystał z zaproszenia :confused4: tańce były do 3.00 :> :wink4:

DJ bierz grilla :wink4:

BTW mam mały problemik z hamulcami ;( potrzebuję pomocy/porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim :hi:

czekaliśmy :gwizdanie: ale niestety nikt nie skorzystał z zaproszenia :confused4: tańce były do 3.00 :> :wink4:

DJ bierz grilla :wink4:

BTW mam mały problemik z hamulcami ;( potrzebuję pomocy/porady

:hi:

A co się wydarzyło?

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:03_________________________________________________Najlepiej to na irca wbij, będzie łatwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się sprawdzi na spocie;D Ja biorę grilla, Wy bierzecie, co macie;] BTW - moze by tak trochę wcześniej się spotkać...17.00? 17.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kimiaszku pogadamy na spociku :wink4:

:good: :good: :good:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:05_________________________________________________

ide na irca :wink4:

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się sprawdzi na spocie;D Ja biorę grilla, Wy bierzecie, co macie;] BTW - moze by tak trochę wcześniej się spotkać...17.00? 17.30?

mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kto może, to na 17

A reszta niech dobija w miarę możliwości, tak?

To co - robimy tego grilla? Bo nie wiem, czy mam coś przywieźć :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kto może, to na 17

A reszta niech dobija w miarę możliwości, tak?

To co - robimy tego grilla? Bo nie wiem, czy mam coś przywieźć :naughty: :naughty: :naughty:

spoko moze byc to dzisiaj kilka godzin bedzie :P heheheh ciekawe czy wytrzymaamy bo mimo ze jest slone to cieplo nie jest :P:D

nie mam zadnej padliny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ciepło ubierzcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

real czynny;] Nie ukrywam, że chyba się tam przejdę po karkówkę, bo jakoś mnie chęć naszła;D Będzie spot a'a Makłowicz :polew: Weźta sobie jakieś krzesła, bo mi dla wszystkich nie styknie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usiądę sobie na masce :D

Dobra, to się wejdzie do REAL-a i kupi, co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

real czynny;] Nie ukrywam, że chyba się tam przejdę po karkówkę, bo jakoś mnie chęć naszła;D Będzie spot a'a Makłowicz :polew: Weźta sobie jakieś krzesła, bo mi dla wszystkich nie styknie;p

hyhyhhy trzeba bedzie opstrykac to wszystko gril siedzenia parking real i sypiacy z nieba snieg hahahahahah jaki surrealizm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt tego jeszcze nie robił :D

Będziemy pionierami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...