Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem, że gdzieś na teofilowie cuś takiego się uchowało ale gdzie to nie wiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanie z innej beczki pany. Gdzie w Lodzi jest moze ja akas stacja benzynowa zeby wjechac na taka rampe, najazd czy chooj wie jak to sie zwie? Bo chcialem zrobic foty od spodu wydechu i nie moge skojarzyc gdzie by tak mozna podjechac w Lodzi?

wiem że było coś takiego na orlenie na strkowskiej. rok temu jeszcze było. zobacz sobie w google map tutaj:

51.782139,19.483695

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cygaro: biere parasol i tak tam pojade :tongue4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________dobra chopy :witch: spac :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Krzychu jezeli znasz troszke Retkinie to owy najazd masz na Popiełuszki zaraz przy parkingu strzezonym (jadac Maratońska w strone Pabianic / Konstantynowa) walisz w prawo przy recznej auto myjni.

Z tego co pamietam to za wjazd chce 5zl :gwizdanie:

http://yfrog.com/5emapkagjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz miechom sobie przygotowalem :slina::decayed: ponacieralem je roznymi specyjalami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke :tongue4: kupilem chyba 60 dag. karczku tak na smaczek :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 09:22_________________________________________________zorke chyba bedzie trzeba wziasc :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba poczekac do maja :tongue4: jeszcze nie pora roku :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 09:27_________________________________________________ogladalem pogode ma byc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...